WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Çeyrekli Bilezik

Çeyrekli Bilezik

 Çeyrekli Bilezik

Çeyrekli Bilezik, çeyrek altının miktarına, boyutuna göre değişen ve değişik zincirlerle dizayn edilen bir takıdır çeşididir. Çeyrek altınların eklendiği bileklik formu; deri, halat, zincir ya da pul gibi çeşitlemeler olabilir. Tüm kadınların hem zevkine uygum hem de finansal durumuna göre değişiklik gösteren Çeyrekli Bilezik 5, 6, 7 ve 8’li gruplarla karşınıza çıkar. 
22 ayar saflığa sahip çeyrek altınlardan oluşan bileziği aldığınızda öncelikle elinizde ticaret hacmi yüksek çeyrek altın grubu olduğunu unutmamalısınız. Ekonomik bir ilkeye göre kazanç marjını genelin talebi oluşturur. 22 ayara sahip altınlar işçilik maliyetleri oldukça az olduğundan dolayı altının kendinde has değerinde yatırım portföyü oluşması sağlanır. Böylece yatırımcı alım sürecinde belli bir eksilme yaşadığı bütçeyi artı değere kavuşturmanın ilk adımını atar. Çeyrekli Bilezik gerçek anlamda yatırımcının kazanç marjını yukarı taşır. 22 ayar saflıkta altın üzerinden yatırım yapıldığından dolayı kazanç marjı artacaktır.
Çeyrekli Bilezik yatırımlarınızı bankada vadeli altın mevduat hesabında da değerlendirebilirsiniz. Kazancınız güçlendirebilmek ya da iyileştirebilmek için altının kendinde var olan has değeriyle yatırıma dâhil edilmesi oldukça önemlidir. 22 ayar saflıkta çeyrek altınlardan oluşan Çeyrekli Bilezik dışında yatırımdan kar sağlamak oldukça zordur. Tıpkı beşi biryerde gibi özel olarak tasarlanan takı modellerinden farklı olarak naif görüntüsüyle kadınların dikkatini çeker. Ayar azaldıkça işçilik maliyeti yükseldiği göz önünde bulundurularak Çeyrekli Bilezik modelleri tercih edilmelidir. Altın dönem dönem kura bağlı olarak kendinde değerinden kayıplar yaşar. Fakat 22 ayar Çeyrekli Bilezik modelleriyle de yatırım yapmak mümkündür. Çeyrekli Bilezik hem yatırım amacıyla hem de günlük kullanımlarda rahatlık sağlayan minimal tasarımlara sahiptir.
Altın alım satımlarında öncelikle dikkat etmemiz gereken hususlardan biri de altını aldığınız kuyumcunun kurumsal niteliğidir. Çünkü her kuyumcu bölgesel olarak marka haline gelebilir. Bazı nitelikleri baz alarak güvenilir olarak ifade ettiğiniz kuyumculardan ve sarraflardan altın alışverişi yapabilirsiniz. Kuyumcunun ve sarrafın itibarı firmayla finansal bağ kurup kurmama ipucunu verebilir. Bir kuyumcunun kurumsal kimliği yoksa sertifikasız ürün verebilir. Hatta lisansı geçmiş bir sertifika da verebilir. Bu tür olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına kurumsal kimliği olan kuyumcuları ve sarrafları tercih edebilirsiniz. Örneğin kurumsal niteliği olmayan kuyumcu ve sarraflardan altın alışverişi yaparak imitasyon ürünleri satın almış olabilirsiniz. Bu nedenle yatırımızı güvenli bir şekilde yapabilmek için bilinen ve popüler olan markaları tercih ederek ya da bankanızda altın hesabı oluşturarak yatırımınız gerçekleştirebilirsiniz. Tüm altın takılar da zor anlar için oldukça önemli yatırım araçlarıdır. Bu nedenle takılarınızın imitasyon olmaması, gramajında ve ayarında farklılıklar yaşanması için mutlaka bilinen kuyumcu ve sarraflardan alışveriş yapmanızda fayda vardır. 
22 ayar Çeyrekli Bilezik, tüm kadınların sıkça tercih ettiği naif takı modellerinden biridir. Tekli veya çok sayıda çeyrek bulundurabildiğinden dolayı Çeyrekli Bilezik modeli ve fiyatı değişiklik gösterir. Yüzük ve kolye modelleriyle de rahatlıkla kullanılabilen bu Çeyrekli Bilezik aynı zamanda günlük kullanıma oldukça uygundur. Üç Çeyrekli Bilezik fiyatı 22 ayar ve gram fiyatına göre belirlenir. Tüm altın takı modellerinde olduğu gibi bu Çeyrekli Bilezik modelleri de taşlı ve taşsız olarak iki şekilde karşınıza çıkar.
Düğün ve nişan gibi özel günler için yapılan alışverişlerde sıklıkla tercih edilen altı Çeyrekli Bilezik fiyatı 22 ayar olarak üretildiğinde diğer modellere ve altın kurundaki gram altının fiyatına göre daha yüksek bir ücrete sahiptir. Çeyrekli Bilezik modellerini kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur