WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Gram Altın

Gram Altın

 Gram Altın

Gram Altın dünya üzerindeki ülkelerin ekonomik ve siyasi durumlarına göre fiyatı belirlenir ve ons üzerinden hesaplanır. Ons değeri dolara, dolar ise Türk lirasına çevrilerek bir Gram Altının nakit olarak karşılığı bulunabilir. Gram Altın yuvarlak biçimlerde bulunabildiği gibi aynı zamanda dikdörtgen şeklinde de piyasada bulunur. Tüm altın modellerinde olduğu gibi Gram Altının da işçilikli ve işçiliksiz olanı mevcuttur. Sade bir tasarıma sahip Gram Altın yatırım amacıyla alınan altınlar arasında yer alır. 
Gram Altını kuyumculardan alabildiğiniz gibi bankalardan da alabilirsiniz. Fakat bazı bankalar fiziksel olarak Gram Altın vermek yerine nakit olarak karşılığını verir. Bu durumun yanı sıra kuyumcularda Gram Altın fiyatları anlık olarak değişiklik gösterirken banka ve web sitelerinde fiyat artışı gecikmeli olarak yansır. En karlı gram alış verişi kuyumcularda yapılır. Bunun nedeni kuyumcuların inisiyatifine kalan fiyatlandırmalardır. Anlık ve canlı olarak değişiklik gösteren Gram Altın fiyatları, ani değişimlerde kuyumcu bir önceki fiyat üzerinden işlem yapabilir. Fakat bankalar da böyle bir durum söz konusu değildir. Gram Altın 22 ayar ve 24 ayar olarak kaşınıza çıkar. Bunun nedeni de tüm işlemlerin Gram Altın üzerinden yapılmasıdır. Aynı zamanda uzun vadede oldukça karlı olan bir yatırım aracıdır. Mali açıdan en güvenilir olan Gram Altını bozdururken de altın kurundan destek alabilirsiniz. Anlık, günlük, haftalık, aylık hatta yıllık olmak üzere takip edebileceğiniz altın kuru, tüm altınların fiyatlarının bulunduğu ve borsaya göre hareketlilik kazanan bir pazar yeridir. Bunun nedeni tüm değerli altınların örneğin, tam altın, Cumhuriyet altını ve Reşat altın gibi koleksiyoncuların ve ticari yatırımcıların önemsediği ve en çok yatırım yaptığı altın çeşitleri Gram Altın üzerinden işlem görür. Bu nedenle de ticari ya da bireysel fark etmeksizin yatırımcıların tümü altın kurunu anlık olarak takip eder. Bu sayede altın alım satım dönemlerini belirleyerek karlı bir yatırım yapılabilir. Gram Altını, çevrimiçi olarak çeşitli pazaryeri platformlarında da bulabilirsiniz. İşçilikçi ve işçilik olmak üzere kuyumcudan alabildiğiniz gibi bu pazaryeri platformlarından da alabilirsiniz. 
Gram Altın düğün, nişan, kına ve söz gibi önemli anlarda tercih edilen bir altın türüdür. Çiftler için kriz anlarında destek olabilmesi için takılan Gram Altın aynı zamanda yeni doğan bebeklere de takılan altın modelidir. Gram Altının da pek çok modeli vardır. Gram Altın miktarını arttırarak çeyrekli bileklik, daha da arttırarak beşi bir yerde gibi boyunluklar yaptırabilirsiniz. 
Gram Altın Türk adetlerinde gelenek haline gelen düğünlerde vazgeçilmez bir altın çeşididir. Düğün ve sünnet merasimlerinde takılan Gram Altınlar hem ailelere yatırım amacıyla hem de paradan daha değerli olduğundan dolayı takılır. Yeni doğan bebeklerin masraflarını karşılaması için de yine Gram Altın tercih edilir. Satışlı oldukça kolay olan Gram Altın değer kaybetmeyen ve aksine uzun vadede ciddi bir yatırım aracı olan bir üründür. Para biriktirmek yerine Gram Altın alarak bireysel yatırımınızı güçlendirebilirsiniz. Bireyselliğin yanı sıra ticari yatırımcılar da Gram Altını sıklıkla tercih eder. Gram Altın piyasalarda özellikle yüksek enflasyon şartlarında yatırımcının sığınağıdır. Değer kaybetmekten çok değer kazanan Gram Altın her yatırımcının bütçesine uygun olan bir altın çeşididir. Gram Altın yatırımcının gözbebeğidir. Çünkü Gram Altın piyasada alınması en avantajlı altın çeşididir. Gram Altın alış ve satış farkları çok önemlidir. Örneğin sahip olduğunuz altını bozdurma zamanınız, altını aldığınız dönemdeki alış satış paritesi, bugün yaptığınız satışı ve karı doğrudan etkiler.Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur