WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

22 Ayar Burma Bilezik

22 Ayar Burma Bilezik

 22 Ayar Burma Bilezik

22 Ayar Burma Bilezik, tıpkı diğer altın takılar gibi hem yatırım hem de günlük ya da özel günlerde kullanılmak için satın alınır. Bu gibi bilezikleri alırken dikkat edilmesi gereken ilk özellik saflık derecesidir. Altının saflığı yükseldikçe buna bağlı olarak fiyatı da yükselir. Zor zamanlarda bozdurulduğunda daha kazançlı çıkmanız adına işçiliksiz 22 Ayar Burma Bilezik tercih edebilirsiniz. Değerini ve güncelliğini kaybetmeyen 22 Ayar Burma Bilezik modelleri her kadının hoşuna giden parçalardan biridir. Güvenli bir yatırım aracı olan 22 ayar burma altın bilezik modelleri arasında en çok bilinen hasır şeklinde olanlardır. Hasır bilezikler, el işçiliğiyle zahmetli bir şekilde örgü şeklinde yapılır. Geleneksel dokuları üzerinde bulunduran 22 Ayar Burma Bilezikler, farklı illere göre farklı isimler alırlar. Örneğin, Diyarbakır burma bilezik, Trabzon burma bilezik gibi isimlerle adlandırılır. Bu bileziklerin yanı sıra çift 22 Ayar Burma Bilezikler de kadınların hayran kaldığı zarif ve şık modellerden biridir. 22 Ayar Burma Bilezikler, ikiye ayrılarak açılabilen ve kelepçe olarak adlandırılan modelleri de bulunur. Bu modeller uzun yıllar geçse bile değerinden bir şey kaymeden kolayca satılabilen bilezik modelleridir. İşçiliksiz olan 22 Ayar Burma Bilezikler de günlük kullanım için oldukça uygundur. Fakat gösterişi ve dikkat çekmeyi seven kadınlar daha çok işçilikli ve taşlı modellerini tercih edebilirler. Özel günlerde kullanılabilen 22 Ayar Burma Bilezik modellerini anneniz ve eşiniz için hediye olarak alabileceğiniz tasarımı şık ve dikkat çekici yüzük modellerinden biridir.
22 Ayar Burma Bilezikler, üretildikleri illere göre adlandırılırken aynı zamanda illere ait özel işçilikleri de taşırlar. Adana ve Trabzon bilezik modellerinde yeni tasarımlar dikkatinizi çekebilir. 22 Ayar Burma Bilezik severlerin ilgisini çekebilecek pek çok tasarım bulunur. Bu tasarımlar içerisinde tarzınıza en uygun 22 Ayar Burma Bilezik modelini seçerek kendinizi şımartabilirsiniz. Klasik ve modern tasarımlı 22 Ayar Burma Bilezik modellerini tercih ederken günlük yaşamınızda tercih ettiğiniz giyim tarzınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız bilezikle giyim tarzınız uyum sağlamış olur.
Her kadının gözde tasarımların biri olan 22 Ayar Burma Bilezikler, her yaş grubuma hitap eden bilezik modeldir. Genç yaştan itibaren tercih edilebilen zarif, sade ve modern görünümdeki 22 Ayar Burma Bileziklerin yanı sıra daha olgun yaş grupları için geleneksel 22 Ayar Burma Bilezik modelleri tercih edilebilir. Genç yaştan itibaren hediye alternatifi olarak değerlendirilebilen 22 Ayar Burma Bilezik modelleri aynı zamanda tebrik, kutlama gibi günler için de oldukça değerli takı alternatiflerinden biridir.
Altın burma bilezikler birçok saflık oranıyla üretilirler. Fakat saflığın yanı sıra altın bileziğin kaç gram olduğu da oldukça önemlidir. 22 Ayar Burma Bilezik modelleri; 11 gram, 16 gram, 20 gram, 30 gram ve 40 gram olarak kuyumcularda yerlerini alırlar. 7 gram 22 ayar işçiliksiz model düşük fiyatla alınabilecek şık ve oldukça zarif modeller arasındadır. 22 ayar ve 25 grama sahip burma bilezikler en çok tercih edilen 22 Ayar Burma Bileziklerden biridir. Hafif olmasıyla birlikte abartısız ve sade olmasıyla ön plana çıkar. 22 Ayar Burma Bilezikler, farklı burma sayılarıyla da öne çıkarlar. Örneğin, üçlü burma bilezikler Anadolu'da kadınların sıklıkla tercih ettiği ve düğünlerde yoğun olarak takıldığı modellerden biridir.
Hangi 22 Ayar Burma Bilezik modelini tercih ederseniz edin, yatırım amaçlı sahip olmak istiyorsanız işçiliksiz, zarif, kibar aynı zamanda modern olanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur