WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Kelepçeli Bilezik

Kelepçeli Bilezik

 Kelepçeli Bilezik

Sarraflarda gezdiğimizde hem adıyla hem görünüşüyle dikkatleri üzerine çeken ve zarafetiyle bilinen Kelepçeli Bilezikler direkt bileğe geçmesinden dolayı bu isimle anılır. Kelepçeli Bilezikler hem 8 hem 14 ayar hem de 22 ayar olarak üretilir. 22 ayar Kelepçeli Bilezikler hem kullanım için hem de yatırım için herkesin tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Ağırlığıyla meşhur olan Kelepçeli Bilezik hem ağırlık hem hafiflik bu bileziğin naçizane özelliklerindendir. Her kullanıma uygun olan Kelepçeli Bilezikler, spor tasarımlı modeller arasında yer alır. 
Kadınların farklı tarzlarına uyum sağlayabilmesi için taşlı ve taşsız olarak de üretilir. Bunun için en iyi örnek örgü zincirle sarılı Kelepçeli Bileziklerdir. Kelepçeli Bileziklerin işçilik maliyetleri yüksektir. Daha sanatlı ve ağdalı bir üslupla üretilen Kelepçeli Bilezikler 22 ayar Kelepçeli Bilezik dediğimiz modellerin yatırım amaçlı kullanılmaları daha avantajlıdır. Elden çıkarıldığı zaman değerini fazla kaybetmez. 22 ayar Kelepçeli Bilezik de ağırlığından dolayı yatırım amaçlı kullanılabilir. 22 ayar Kelepçeli Bilezikler ticaret hacmi geniş bir yatırım aracıdır. 8 ayar ve 14 ayar işçilikli Kelepçeli Bilezikler işçilik maliyetinin yüksekliğinden dolayı sizin alışlarda fazla ücret ödemenizi gerektirirken satışlarda ödediğiniz ücretin altında bir satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Onun için yatırım amacıyla kullanacağınız Kelepçeli Bilezikleri 22 ayar tercih edebilirsiniz. Kadınlar boylarına ve kilolarına bunun gerektirdiği vücut indeksine göre takılar tercih etmelidir. 
Özellikle doğu toplumlarında altına yatkınlık son derece fazladır. Görünümlerine önem veren kadınların sıklıkla tercih ettiği takılardan biri de Kelepçeli Bilezik modelleridir. Kelepçeli Bilezik ve herhangi bir mücevherat alırken kurumsal niteliği olmayan hiçbir firmaya güvenmemek gerekir. Kelepçeli Bilezik üç sıralı burma bileziklere denir. 22 ayar Kelepçeli Bilezik modelleri ve bilezik çeşitleri her kadının stiline uygun tasarımlarla satışa sunulur. Kadınların dikkatini en çok çeken tasarımlar arasında hasır görünümlü Kelepçeli Bilezik modelleri bulunur. Hasır görünümlü kelepçe bilezikler kadınlar tarafından oldukça tercih edilen modellerden biridir. 22 ayar olan ve farklı gramajlarda üretilen Kelepçeli Bilezik değerli taşlı, pırlantalı ve desenli olarak karşınıza çıkar. Bu bilezik modelleri her tarza hitap eden bir görünüme sahiptir. Pek çok kadın geleneksel tasarımlara sahip olan bilezik modellerini tercih eder. 
Geleneksel Kelepçeli Bilezik modellerinin tasarımlarında çoğunlukla Osmanlı dönemi etkisi bulunur. Kelepçeli Bilezikler modelleri arasında sıkça tercih edilen modeller ve çeşitlerden biri de burma bileziktir. Burma bilezikler geçmişten günümüze kadınların günlük hayatta ve özel günlerde en çok tercih ettiği modeller bulunur. 22 ayar Kelepçeli Bilezik tasarımı bakımında her kadına hitap edebilir. Çok fazla çeşide ve modele sahip Kelepçeli Bilezik geçmişten günümüze kadar çokça tercih edilir. 22 ayar kelepçe bilezik kullanımı açısından oldukça rahat ve konforludur. Pek çok kadın günlük hayatta bilezik kullanmayı sever. 22 ayar Kelepçeli Bilezik modelleri oldukça uygun seçenekler arasında yer alır. 22 ayar Kelepçeli Bilezik günlük hayatta kullanılabildiği gibi özel günlerde de çokça kullanılır. Özel günlerde tercih edilen kıyafetlere uyum sağlayan Kelepçeli Bilezik modellerini kullanarak şık görünümlerinizi tamamlayabilirsiniz. Düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi özel günlerde kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında Kelepçeli Bilezik de yer alır. Kelepçeli Bilezik modellerini isterseniz kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. Kelepçeli Bilezikler modelleri yatırımcılar için de oldukça avantajlı bir alternatiftir. Altın günümüzde de uzun vadede kar sağlayan yatırım araçları arasında bulunur. Kadınlar 22 ayar Kelepçeli Bilezik seçerek avantajlı bir yatırım sağlayabilirler.Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur