WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

G Altin

G Altin

 G Altin

G Altin, eriyen altının dikdörtgen ya da yuvarlak kalıplarda soğutulmasıyla üretilir. Yatırım amaçlı sıkça tercih edilen G Altin kullanımı oldukça yaygın olan yatırım araçlarından biridir. G Altin yatırım amaçlı kullanılır. Bu durum ise G Altin çeşidinin alım, satım fiyatı olarak diğer altın modellerinden ve altın çeşitlerinden daha da avantajlı olmasından kaynaklanır. 
G Altin farklı saflıkta ve modellerde karşınıza çıkar. G Altin fiyatları da oldukça farklılık gösterir. G Altin modeli sertifikalı ve çokça rağbet gören altın çeşididir. Hediye alternatifi olarak da son derece yaygın olarak herkes tarafından tercih edilir.   G Altin; özel günlerde sevdiğiniz kişilere hediye edebileceğiniz gibi kendiniz için de yatırım amaçlı sahip olabilirsiniz. G Altin en değerli altın hediyeler arasında üst sıralarda yer alır. Düğünlerde ve özel davetlerde vazgeçilmez altın çeşitlerinden biridie. G Altin çeşitleri ve modelleri hediye alternatifi olarak değerlendirebilirken aynı zamanda avantajlı bir yatırım aracıdır.
G Altin, bir gram ağırlığa sahip altın miktarıdır. G Altin ağırlık olarak standart olarak sunulur. G Altin, altının işlenmemiş hali olarak düşünülebilir. G Altin bu şekilde alıcısıyla buluşur. Çünkü genellikle 22 ayar ve 24 ayar şeklinde karşınıza çıkan G Altin; 1 gram, 2.5 gram, 5 gram, 10 gram, 20, 50 ve 100 g olarak üretilen çeşitleri ve modelleri de bulunur. 
G Altin, kuyumculardan ve online altın satış sitelerinde bulunurken aynı zamanda banka ve döviz bürolarında da satışı vardır. G Altin alırken sertifikasının olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle internet üzerinden G Altin satın alacağınız zaman bilindik büyük markalardan satın alabileceğiniz gibi güvenli olan alışveriş siteleri üzerinden de alabilirsiniz. Fakat bu sitelerden alışveriş yaparken sertifikasının olup olmadığını satıcıya sorabilirsiniz. 
G Altin alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu iste altının o anki fiyatıdır. G Altin fiyatları da tıpkı döviz gibi anlık olarak değişir. Bu değişimi; anlık, günlük, aylık veya yıllık olarak takip ederek yatırım amacıyla alabilirsiniz. Fakat her zaman güncel kurunu takip etmenizde fayda vardır. 
G Altin düğünlerde çiftlere zor zamanlarında yardımcı olabilmek için takılır. Geleneksel düğünlerde gram, yarım, tam,çeyrek takılırken yeni nesil düğünlerde G Altin ve paralar bir kesede toplanır ya da dekoratif bir kutuya atılması beklenir. G Altin düğünlerde takı aracı olarak kullanılabildiği gibi tebrik amaçlı da hediye edilebilen naif bir hediye alternatifidir. Armağan edeceğiniz kişiyi G Altin ile daha da mutlu edebilirsiniz. G Altin çeşidini içerisinde pamuk olan bir kutuda ya da daha farklı bir şekilde hediye edebilir ya da muhafaza edebilirsiniz. Bu özel kutusunda G Altin uzun zaman kaybolmadan, güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Zor zamanlarınızda elden çıkarabileceğiniz G Altin en yaygın yatırım altınıdır. 
1 G Altin; sarı ve parklak renkte satılır. Eski çağlarda ödeme aracı olarak kullanılan G Altin her zaman çok değerli bir madendir. Bu nedenle yatırımcıların sıkça tercih ettiği maden yatırımlarından biridir. Hem geleneksel hem modern olarak çokça tercih edilen G Altin tüm kadınların sevdiği sade tasarımlarla karşınıza çıkar. Oldukça parlak görünen G Altin her an değişen ekonomide oldukça önemli bir yatırım aracıdır. Bu nedenle alışı kadar satışı da kolay ve hızlıdır. Her kuyumcuda bulabileceğiniz G Altin hem uzun vadede avantajlı olduğu için hem de satış esnasında çok kayıp yaşamamak için yatırımcılar tarafından en avantajlı altın çeşididir.  


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur