WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Küpe

Küpe

 Küpe

Altın, eski çağlardan beri kadınlar için en önemli takılardan biridir. Önemli olan bu takılardan biri de Küpelerdir. Küpeler, rahat kullanıma sahip olduklarından dolayı günümüzde de sıkça kullanılır. Altın Küpeler hayatın birçok kısmında aksesuar kullanmayı seven kadınlara asil bir şekilde eşlik eder. Özel günlerde hediye edilebilen altın Küpe, oldukça şık, nazik ve kibar takı seven kadınların gözde aksesuarlarından biridir. İnce tasarımlarla üretilen altın kolyelere eşlik eden Küpelerin oldukça farklı çeşitleri bulunur. Sallanan, halka, top, damla şeklinde olan birçok modeli bulunur. Bu modeller farklı davet ve özel günlerde kullanılabildiği gibi sade tasarımlar olan halka ve top altın Küpeler günlük olarak da kullanılabilir. Sallanan Küpeler ise özel davet ve özel yemeklerde tercih edilebilir. Siyah ve kırmızı tonlarındaki elbise ve kıyafetlerle Küpelerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.  
Altın Küpeyi kendiniz için tercih edebilirken hediye olarak da sevdiklerinize alabilirsiniz. Eş ve anneler için oldukça zarif Küpe modellerini seçerek onları şımartabilirsiniz. Hediye edebileceğiniz altın Küpe modelleriyle sevdiklerinizin kendilerini, özel günlerinde daha da önemli, şık ve özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Her zaman sevilen, beğenilen, özel günlerde ve günlük kullanımlarda aksesuar olarak her yaştan kadınların en sık tercih ettiği takılardan birinin de altın Küpeler olduğu unutulmamalıdır. Kadınların yaş ve tarzlarına uygun olarak seçilmesi gereken altın Küpelerin sevdiklerinizin zevklerine hitap etmesi oldukça önemlidir. Çünkü yaş ve kullanılacak olan alan gibi özellikler alacağınız takıya karar verilmesinde önemli bir rol oynar. Çeşitli markaların ürettiği altın Küpe çeşitleriyle bu konuda sizlere yardımcı olmak için yüzlerce çeşit Küpe üretirler. İçinde bulundurduğu altın Küpe çeşitleriyle seçeceğiniz model konusunda oldukça fazla seçenek sunulur. Bu seçeneklerle birlikte alacağınız Küpe için oldukça farklı fikre de sahip olursunuz. Altın Küpe kullanımı çoğunlukla orta yaş ve olgun kadınlar tarafından tercih edildiği düşünülürken yeni marka isimlerinin ürettiği modern ve minimal tasarımla birlikte bu yaş sınırlaması düşerek birçok genç kızın ve kadının Küpe tercihleri arasına girmesine olanak tanımıştır.
Sallanan altın Küpeler, top ve halka Küpelere nazaran çok özel günlerde kullanılırlar. Sallanan Küpeler, şık ve zarif olmasının yanında gösterişli olmasıyla da kadınların özel günlerde yaygın olarak kullandığı ve sıkça tercih ettiği modellerden biri olarak karşınıza çıkar. Kırmızı ve siyah kıyafetlerin dışında hemen hemen tüm renklerle de uyum sağladığından dolayı altın Küpenin taşlı ve taşsız seçenekleri de bulunur. 
Halka ve burma altın Küpeler, günlük olarak sıkça tercih edilen Küpe çeşitleridir. Genellikle set olarak da sunulan halka Küpeler genç kadınlar tarafından günlük olarak bu ürünler sıkça kullanılır. Zarif ve sade tasarımların yanı sıra rahatlığıyla da ön plana çıkan ürünlerden biri de plaj takılarıdır. Plaj takıları, yazın deniz ve havuzda zarif kadınların sıkça tercih ettiği ürünler arasında bulunur.  Toplu altın Küpeler, kullanım açısından en rahat ve yaygın olarak kullanılan Küpe çeşididir. Erken yaşta altın Küpelerle tanışan kız bebeklerin kulakları ilk kez delindikten sonra da ilerleyen yaşlarında altın Küpe kullanmaya devam ederler. Bebeklik döneminde altın Küpe tercih edilmesinin sebebi sağlık açısından olumsuz bir etkisinin olmamasıdır. 
Özel günlerde anneniz için taşlı Küpe modellerini tercih edebilirken, en yakın arkadaşlarınıza hediye etmek içinse taşsız modelleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, son zamanlarda çokça kullanılan yonca formdaki altın Küpe, iyi şanslar dilemek için en iyi yoludur. Çocuğunuzun, eşinizin ve annenizin baş harflerini de üzerinizde kolayca taşıyabilirsiniz. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur