WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Kelepçe Bilezik

Kelepçe Bilezik

 Kelepçe Bilezik

Kelepçe Bilezik, kadınların oldukça kolay takıp çıkarabildikleri bilezik modelidir. Bu modelin hasır veya ince bileklik şekilde olan modelleri de bulunur. Kadınların takmaktan hoşlandıkları bir model olan Kelepçe Bilezikler 22 ayar olarak üretilir.
Günlük hayatta da kullanılabilen modelleri bulunan Kelepçe Bileziklerin özel gün ve davetlerde de kullanılabilen taşlı modelleri de bulunur. Bu taşlı modelleri dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanan kadınlar için özenle üretilirler. Değer taşlarla süslenen kelepçe bileziği satın alırken işçilik ücreti ödeyebilirsiniz. Taşlı Kelepçe Bilezikler, düğünlerde geline takılabilen bir ziynettir.
22 ayar olarak üretilen Kelepçe Bilezikler, yatırım aracı olarak sıklıkla tercih edilir. Sertlikleriyle bilinen 14 ayar ve 8 ayar bilezikler ise günlük kullanımda dayanıklı olduklarından dolayı tercih edilirler. Sert ayarda tercih edilmesinin bir diğer sebebi de ayarı düştükçe saflık oranının düşmesiyle birlikte fiyatının da düşmesidir. Öte yandan mesleğinizle ilgili olarak oluşabilecek darbelere karşılık direnç gösteren Kelepçe Bilezikler günlük hayatta aktın ziynet eşyası kullanmayı sevenleri de oldukça memnun eder.
14 ayar olarak üretilen Kelepçe Bilezik modelleri sadelik ve şıklığın yanı sıra kalın yapısı ile dikkat çeker. bu kalınlıkla birlikte oldukça zarif de durur. Bileği tam olarak kavrayan 14 ayar Kelepçe Bilezik aynı zamanda geleneksel detayları da üzerinde bulundurur. 14 ayar tuğralı Kelepçe Bilezikler kişiye özel olarak üretilir. Yapımında oldukça özel el işçiliğiyle üretilirken gelenekselliği içerisinde barındırır.
14 ayar altın kelepçe bileziğin yanı sıra üç sıra halinde dizilen 22 ayar kaburga Kelepçe Bilezik modelleri de bulunur. bu model gösterişi ve dikkatleri üzerine çekmeyi seven kadınlar tarafından sıkça tercih edilir. Her zaman söz konusu olmayı başaran 24 ayar Kelepçe Bilezikler ise en kıymetli altın modellerinden biridir. Yapısından ve değerinden dolayı günlük hayatta kullanılmak yerine çok özel anlarda kullanılması tercih edilir. Göz dolduran ve görenleri hayran bırakan 24 ayar Kelepçe Bilezikleri, dilerseniz kendiniz için dilerseniz sevdikleriniz için muhteşem bir hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz.
Günlük yaşamda altın kullanmayı sevenlerin dikkat etmesi gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan biri diğer altın ürünleri ve modelleri gibi çamaşır suyuna maruz kalmaması gerekir. Bunun nedeni çamaşır suyunun altını karartmasıdır. Bir diğer husus ise parfümdür. Parfüm, hoş kokular yaydığından dolayı boyunda kullanıldığı gibi bileklerde de kullanılabilir. bu nedenle bileklerinizde parfüm kullanmadan önce kelepçe bileziğinizi çıkarmanızda fayda vardır. Kararma olursa eğer kuyumcunuzdan yardım alarak eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz.
Kelepçe Bileziklerin üzerinde farklı desenler görülebilir. Bu desenler yöreden yöreye farklılık göstermekle beraber, çeşitliliği arttırarak seçiminizi kolaylaştırır.
Her kadını kendisine hayran bırakan Kelepçe Bilezik modellerinin fiyatı; ayar, gram ve işçiliğe göre farklılık gösterir. En uygun fiyatlı Kelepçe Bileziklerin başında taşsız ve işçiliksiz olan modelleri yer alır. Özel işçilikli olan Hint Kelepçe Bilezik modelleri, üzerinde kilit vida olduğundan dolayı kolaylıkla bileğe takılabilir ve kolay kolay açılmadığından dolayı da güvenle kullanılabilir bir Kelepçe Bilezik çeşididir. Diğer kelepçe  bileziklere nazaran daha ince bir yapıya sahip olan Hint Kelepçe Bilezikler özel işlemelerle ve oldukça zarif detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Zarif bir görünüme sahip olan bu Hint Kelepçe Bilezik modeli tüm kadınların tercih edebileceği zarif bir modeldir. Bu zarif Hint kelepçe modelini isterseniz kendinize için satın alarak isterseniz sevdiklerinize şık ve nadide hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz.
Tüm kadınların zevkine ve tarzına uyum sağlayabilen Kelepçe Bilezikler için kuyumcudan bilgi alabilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur