WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Altın Yüzük

Altın Yüzük

 Altın Yüzük

Altın Yüzük, çoğunlukla ikili ilişkileri sonsuz birlikteliğe kavuşturmak amaçlı kullanılır. İnsanlar değer verdikleri kişiyi hem aile nezdinde hem devlet hem de tanrı nezdinde belirginleştirir. Bu çok olağan bir durumdur hem de evrensel bir değerdir. Altın Yüzük yatırım amaçlı bir eksende de değerlendirilebilir. Örneğin, aile bütçesi zora girdiğinde altınlarınızı nakite çevirerek kısa süreli de olsa rahatlatabilir. Bu nedenle de Altın Yüzük sadece bir takı değil aynı zamanda bir yatırım aracıdır.
Aldığınız Altın Yüzük, kıyafetlerinize de uygun ve şık olmalıdır. Ayrıca, yüzük alırken parmaklarınızın ölçüsünü hassas bir şekilde almanız gerekir. Altın alerjisi olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmak için bir alerji esti yaptırabilirsiniz. Her ne kadar istisnai bir durum olsa da bireylerin altına alerjisi olabilir. Alerjik bünyelerde altın tepkime yaparak kızarma, kaşıntı, terleme, döküntü yapabilir. Ciltte lekeler yapma ihtimaline karşın kremler kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir hususlardan biri de Altın Yüzük sürekli takıldığından dolayı ara sıra da olsa bakımını yapabilirsiniz. Altın Yüzük temizliğine önem verdiğinizde yüzüğünüzün parladığını görebilirsiniz. Yüzük sadece bir bağlılık meşalesi değildir. Bu nedenle Altın Yüzük modellerinden birini tercih ederken gramına ve ayarına dikkat edebilirsiniz. 22 ayar olan yüzükleri tercih ettiğinizde işçilik maliyetleri azalacağından dolayı yüzde 90 saflıkta bir yüzüğe sahip olabilirsiniz. Yüzüğün kaç ayar ve kaç gram oluğu fiyatı için de büyük önem taşır.
Altın Yüzük ve herhangi bir altın yatırımında dikkat edilecek hususlar vardır. Özellikle neyi nereden almalıyım sorusunu gündemimize sokmalıyız, herhangi bir ürün nereden alınmalı, kurumsal nitelik neden önemli gibi soruları sormalı ve firmaların itibarlarının önemli olduğunu unutmamalıdır. Yüzük, alırken taşlı ya da taşsız olmak üzere genel olarak iki farklı çeşit dikkat çeker. Fakat herkesin bir görme biçimi ve stili olduğundan dolayı beyaz ya da rose renkteki Altın Yüzük modellerini de tercih edebilirsiniz. Konfor ya da sağlık için Altın Yüzükleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Altın Yüzük alırken bir yatırım aracı olduğunu unutmamakta fayda vardır. Maddi ve manevi her anınızı ölümsüz kılacak olan altın yüzüğü avantajlı bir şekilde almak için altın kurunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Yüzük seçimi sırasında parmak ölçülerinizi bilmiyorsanız kuyumcudan yardım isteyebilirsiniz. Kuyumcudan yarım alabileceğiniz gibi evde kendi yöntemlerinizle de parmak ölçünüzü alabilirsiniz.
Yüzük alımlarında özellikle parmak ölçümlerimiz ve kilo kontrolü de önem teşkil eder. Özellikle uzun erimli yüzük kullanımlarında bu durum çok önemlidir. Altın Yüzük günlük olarak en çok kullanılan bir takı olduğundan dolayı yüzüğünüzü seçerken günlük kıyafetlerinize ve mesleğinize uygun bir yüzük seçerek takılmaları veya yüzüğün zedelenmesini önleyebilirsiniz. Yüzüğün seçimi kadar kullanımı ve temizliği de oldukça önemlidir. Yüzük kullanımlarında özellikle sirke ve diş macunu gibi bakım aracı olarak sizlere büyük kolaylık sağlar. Yüzükler sirkeli suda beklediğinde lekelerden arınır. Diş fırçasını sirkeli suya batırıp yüzüğün yüzeyine uyguladığınız anda yüzüğünüz parlamaya başlayacaktır. Fakat Altın çok hassas bir maden olduğundan dolayı bakım işleminizi hızlandırmalı ve narin bir şekilde sonuçlandırmalısınız.
Altın Yüzük alırken özellikle dikkat edeceğiniz konu kaç ayar alacağınızdır. Çünkü bir yüzüğün ya da farklı altın modellerinin ayar cinsinden size fiyatlandırılacağı ve altının has altın değerinin bu ayar üzerinden belirleneceği bir gerçektir. Bu yüzden yüzük alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de 22 ayar cinsinden alacağınız yüzüklerdir. 22 ayar Altın Yüzük has değeri yüzde 90 oranındadır. 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur