WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Hasır

Hasır

 Hasır

Altın, kimyasal yapısından gereği son derece değerli madenlerden ilkidir. Geçmiş zamanlardan bu yana kendi değerinden herhangi bir şey kaybeden, aksine artarak günümüzde özel gün ve anlarda insanlara eşlik etmeye devam etmektedir. Kadınların yoğun olarak ilgi gösterdiği altın madeni; küpe, kolye gibi takı olarak tercih edilse de erkeklerin de kol düğmesi ve kolye gibi takı olarak tercih ettiği gözlemlenir. Altının takı olarak tercih edilmesinin yanı sıra yatırım amaçlı da sıkça tercih edilen bir madendir.
İnsanların özel gün ve davetlerdeki şıklıklarını tamamlayabildikleri aksesuarların başında altın takılar gelir. Altın takılar, antik çağlardan bu yana farklı tasarımlarla ve modellerle bir şekilde altın piyasasında yerini almıştır. Altın; kolye, küpe, yüzük ve kolye olarak tasarlanarak farklı modellerle karşınıza çıkar. 
Hasır bilezik modelleri farklı zevklere sahip birçok kadın tarafından kullanılır. Hasır bilezikler düğünlerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Oldukça dikkat çeken bu bilezikler, halkaların birbirleri üzerine gelmesiyle oluşurlar. Hasır bilezikler birçok ilin adıyla anılan modelleri de mevcuttur. Bu modellerin birkaçı şu şekildedir: Adana, Trabzon, Diyarbakır gibi. Bu nedenle ağırlıkları, ayarları ve fiyatları bu durum göz önüne alınarak belirlenir. Aynı zamanda bölgesel olarak belirlenen isimlerini en iyi şekilde yansıtabilmeleri için işçilikli ve yarı işçilikli bilezikleri özel şekillerde ve özel biçimlerde desenlerle süslenirler. 
Tarzınızı en iyi şekilde yansıtan gösterişli ve ağır aksesuar seçimi yaparken Hasır olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Düğünlerde kadınların hayran olduğu Hasır bilezikler hem yatırım hem de takı amacıyla kullanılır. Evlilik yıl dönümlerinde de alınabilen Hasır, her kadının dikkatini çekecek özelliklerle tasarlanırlar. Örneğin Trabzon Hasır üzerinde bulunan ince tasarım detaylarıyla kendisine hayran bırakır. 
Uzun yıllardır el işçiliğiyle üretilen Hasır, geleneksel olduklarından dolayı satışta da oldukça avantajlıdır. Bu nedenle hem gösterişli hem de satış esnasında zarara uğramamak için Hasır bileklik ya da boyunluk alabilirsiniz. Trabzon Hasırlar ince ince işlenen detaylarla ve görkemli görünümüyle göz kamaştırır. Bu nedenle geleneksel ailelerde nesilden nesile aktarılabilen çok özel altın modellerinden biridir. Trabzon Hasır 22 ayar olarak üretilir ve aynı zamanda sadece ülkemizde değil yurtdışında da oldukça ilgi görür. Tarzınıza uyum sağlayacak olan Hasır bileklikler günlük kullanıma her ne kadar uygun olsa da mesleğinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Kimyasal maddelerle karşılaşmaması için dikkat etmelisiniz. Hasır, tek parça satın alınabileceği gibi set halinde de değerlendirebilirsiniz
Geçmiş ve günümüzü bir araya getiren Hasır, 7,13,15 sıralı şekilde de üretilir. Bu nedenle Hasırlar dantelli olarak da adlandırılır. Hasırlar aynı zamanda; çiçek, tuğra, baklava ve piramit desenleriyle karşınıza çıkar. Özel davetlerde kolye ve küpelerle kombinleyebilceğiniz farklı desenlerle üretilen Hasır göz alıcı tasarımıyla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 
Sarı altın kullanılan düğünler için özel olarak üretilen setler zengin ve gösterişli görünümleriyle düğüne damga vuran bir görsellik taşır. Dikkat çekmeyi seven kadınların sıklıkla tercih ettiği Hasır modeli düğünlerin yanı sıra hediye alternatifi olarak tercih edilebilir. Sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak değerlendirerek sevdiklerinizin kendini daha da özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hasır bileklik, bilezikler oldukça gösterişli modellerdir. Bu nedenle günlük yaşamda pek tercih edilmezler. Fakat yıl dönümlerinde, doğum günü ve farklı özel davetlerde kullanabileceğiniz bir altın ziynet modelidir. Ağır ve göz alıcı olduğundan dolayı sevdiğiniz kişiler için hediye alternatifi olarak değerlendirmeden önce, kullanacak olan kişinin tarzını göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece de Hasır özel anlamıyla, özel olarak kullanılmış olur. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur