WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Üç telli bilezik

Üç telli bilezik

 Üç telli bilezik

Üç Telli Bilezik olarak adlandırılan ve üç telin bir araya gelmesiyle oluşan bu bileziğe üçlü burma bilezik de denir. Bu bilezikler 22 ayar cinsinden 28 gramaja tekabül eden altın severlerin hem yatırımlık hem de kullanımlık olarak tercih ettiği bir bileziktir. Üç Telli Bilezik genç kadınlar tarafından çok tercih edilmez ama istisnalar vardır elbet. Tercih etmemelerinin bir sebebi üç telli ya da üçlü burma bilezik biraz ağdalı ve sanatlı biraz da otoriter hava katan bir takıdır. Otoriterliği, ben buradayım demesinden gelir aslında. Kalabalık ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz gösterişli bir takıdır. Siz de otoriter bir imgelem yaratabilirsiniz. Üç Telli Bilezik yatırım aracı olarak sıkça tercih edilir. Üç Telli Bilezikler 22 ayar cinsinde alındığında işçilik maliyetleri azaldığından dolayı nakite çevirirken diğer bilezik modellerine nazaran size avantaj sağlar. 22 ayar olan her takı, yatırımlarınızda kazanç marjı yaratmanın bir aracıdır. Üç Telli Bilezik otorite sembolü olan annelerin sevdiği Üç Telli Bilezik modelleri genellikle orta yaştan itibaren tün kadın tercih edebileceği naif ve gösterişli bir modeldir.
Üç Telli Bilezik alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri de kurumsal niteliktir. Altın alım ve satımlarında kurumsal nitelik oldukça önemlidir. Kurumsal niteliği olmayan firmaların sertifika vermeme ya da lisansı geçmiş sertifika verebilir. Bu nedenden dolayı güvendiğiniz kuyumcu ve sarraflardan alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle kurumsal niteliği olmayan firmalardan alınan altınlar özellikle takı olarak kullananlarda ciltte kızarma, terleme, şişme yaptığı gözlemlenebilir. Kişinin altın alerjisi olmasa dahi kurumsal niteliği olmayan firmalar imitasyon ürünler satma ihtimali bulunan firmalar olduğundan bu tarz şikâyetlerle karşılaşma ihtimali oldukça yüksektir. 
Üç Telli Bilezik temizliği ve bakımı zor olan ağır ve gösterişli bir bileziktir. Derinlemesine temizlenmesi, dezenfekte edilmesi gerekir. Çünkü günlük kullanımda sabun ve deterjan kalıntıları bileziğin içerisinde birikebilir. Karbonatlı suyla bileziğin yüzeyine temas ettiğinizde zararlı mikroorganizmaları hemen yok eder. Diş fırçasına sürdüğünüz macunla bileziğin yüzeyine hafifçe temas ederek bileziği ovduğunuzda zararlı organizmalar kaybolur. Üç Telli Bilezik leri hem değerine değer katsın hem de kendinde var olan has altın değerini yitirmeden kalsın isterseniz eğer bankada vadeli bir altın mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Bu sayede altın değerine değer katar ve kişisel ticaret hacminizin marjı artmış olur. Üç Telli Bilezik kullanımı hassasiyet gerektiren bir bileziktir. Sadece Üç Telli Bilezik değil, diğer takılar da hassas bir kullanım ister. Fakat günlük telaşın ve curcunanın içerisinde bilezikler; bükülebilir, yamulabilir hatta kırılabilir. Bu nedenle mesleğinize uygun olan altın takılarını da tercih edebilirsiniz. 
Herkes altınından kazanç marjı elde etmek ve altının değerini korumak ister unun için 22 ayar cinsi altın alınması gerektiğinden bahsetmiştik ayrıca aldığınız altını değerlendirme biçimi özellikle bankada açacağınız bir altın mevduat hesabı olursa hem altınınız değerine değer kattığı gibi hem de altının kendinde var olan has değerini kaybetmeden yatırım alanına sokmuş olursunuz.
Üç Telli Bilezik alım ve satımında gramaj değerlerine dikkat etmelidir. Firmaların nitelikli olmasına riayet etmelisiniz. Çünkü irtibat içinde olduğunuz firmanın itibarı her şeyden önce gelir. 
Üç Telli Bilezik modellerini kuyumculardan kolaylık ve güvenle satın alabileceğiniz gibi aynı şekilde bilinen ünlü markaların web sitelerinden de satın alabilirsiniz. Bileziklerinizi sadece takı olarak değil çok değerli bir yatırım aracı olarak da düşünebilirsiniz. Bu nedenle bilezik tercihinizi yapmadan önce altın kurunu ve gram altın değerini inceleyebilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur