WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

18 Ayar Altın

18 Ayar Altın

 18 Ayar Altın

18 Ayar Altın %75 saf altın,  %25 ise altın olmayan madenden üretilir.
22 ayar altın yaklaşık olarak % 92 civarında saf altından üretildiğinden bir yatırım aracı olarak daha çok tercih edilmektedir. 18 Ayar Altın da has altın değeri 22 ayara göre daha düşük olduğundan her yatırımcı tercih etmeyebilir. Bu yüzden eğer finansal anlamda çıtayı yükseltmek istemiyorsanız, alım fiyatının sizi aşacağını düşünüyorsanız 22 ayar altın yerine 18 Ayar Altın tam siz göre bir tercih olacaktır.
18 Ayar Altın alımlarında ve yatırımlarında nelere dikkat etmemiz gerektiği ve alım-satım-yatırım ekseninde hangi hususların önemli olduğu konusu da önemlidir. özellikle 18 Ayar Altın alımların dikkat edilmesi gereken birinci husus alım yaptığınız firmanın kurumsal niteliğidir. eğer kurumsal niteliği olmayan firmalardan alım satım yaparsanız sertifikasız ürünlerle karşılaşma riski ya da lisansı geçmiş sertifikalar ile muhatap olma ihtimaliyle yüz yüze kalabilirsiniz. Kurumsal nitelik bir firmanın olmazsa olmazı demektir. Bu nedenle güvenilir kuyumculardan veya bilinen ünlü markaların mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. 18 Ayar Altın öyle ki altının kendinde var olan has değerinden biraz kaybedebilir. Fakat 22 ayar altına göre alım olarak daha cazip ve ekonomiktir. 18 Ayar Altın bilezikler ekonomik olduklarından dolayı sıkça tercih edilirler. Düğünlerde, nişan ve söz sırasında takılabilir. 18 Ayar Altın bilezik alırken bileziğin işçilikli olup olmaması çok önemlidir. Ekonomik olan 18 ayar bileziğin işçilikli olması değerini daha da düşürebilir. Bu nedenle 18 Ayar Altın bilezikleri sadece takı olarak değil yatırım aracı olarak düşünebilirsiniz. Öyle ki altınlarını değerlendirme biçimi de büyük önem taşımaktadır. Örneğin vadeli altın mevduat hesaplarında altınlarınızı değerlendirdiğiniz zaman kazanç marjınız daha da artacaktır. Böylece altının kendinde var olan değerini korumuş olur. Ayardan kaynaklı kayıpları biraz kurtarmak böylece mümkün hale gelecektir.
Herhangi bir altın alıverişlerinizde kurumsal markalara güvenebilirsiniz. Öyle ki sadece sertifikasız ürün değil, birçok kişinin şikâyet ettiği altından kaynaklanan sorun zannettikleri ciltlerinde altın taktıktan sonra görülen kızarma, terleme, kuruluk, döküntü gibi cilt sorunları kurumsal niteliği olmayan firmaların sizlere imitasyon ürün vermelerinden kaynaklanır. 
Çoğu kadın mücevherlerini evde temizleme imkânı olduğunu bilmiyor. Çoğunlukla bu yüzden daha çok kurumsal altın firmalarına danışarak profesyonel yardım alıyor. Fakat altın takıalrınızı evinizde temizleyebilirsiniz. Öncelikle su ve karbonat karışımı elde ederek karışımı bir diş fırçası yardımıyla çok batırmadan altına hafif hafif temas ederek de parlak ve temiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı bir yöntem olarak diş fırçasına ve diş macunuyla da benzer şekilde temizleyebilir ve altına parlaklık kazandırabilirsiniz. Aynı yöntemi amonyakla da yapabilirsiniz. Fakat temas kısa süreli ve çok hafif olmalıdır. Altın ziynet eşyanıza herhangi bir çizilme olmaması için naif dairesel hareketler uygulamanız gerekir. Bu duruma bağlı olarak mücevherler hassas olduğundan hafif dokunuşlar gerekir.
18 Ayar Altın değerlendirme ve kullanma biçimi de oldukça önemlidir. 18 Ayar Altın modelleri düğün ve nişan gibi özel günlerde tercih edilen takı modelleridir. 18 Ayar Altın modellerini tercih ederken kullanacak olan kişinin fiziği de dikkate alınmalıdır. Bunun nedeni takıların rahat ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Örneğin, 18 Ayar Altın bilezik aldınız. Fakat kullanacak kişinin bileğine bol ya da dar geldi. Rahat kullanılamadığından dolayı günlük kullanımlarda yıpranma oranı artar ve takınız zarar görebilir. Zarar gördüğünden dolayı satış sırasındaki fiyatı düşer. Bu nedenle takılar, kullanacak olan kişiyle uyum sağlamalıdır. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur