WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Baget Yüzük

Baget Yüzük

 Baget Yüzük

Altın yüzüklerin yanı sıra farklı değerli taşlardan oluşan yüzükler de en özel anlarınızı daha da önemli kılmak için profesyoneller tarafından hassas bir şekilde tasarlanırlar. Pırlanta yüzük modellerinde ve yüzük çeşitlerinde en çok tercih edilen taşlardan biridir. Özel görünümünün yanı sıra kadınların hayranlıkla baktığı beyaz ve parlak olan bu değerli taşın maliyeti oldukça yüksektir. Fakat pırlanta, her bütçeye uygun şekilde kuyumcularda yer bulur. Evlilik teklifi, yıl dönümleri gibi özel anlar için en uygun olan yüzük modellerinden biri de Baget Yüzüktür. Baget Yüzük üzerindeki pırlanta taşlarla kadınları ve genç kızları kendisine hayran bırakır.
En zarif tasarımlardan biri olan Baget Yüzük, Elizabeth Taylor'la birlikte dönemine damga vurarak günümüzde hala popüler olan bir yüzüktür. Tasarımlarına göre farklı fiyatlarla karşınıza çıkan Baget Yüzük modelleri aynı zamanda büyük bir aşkın da sembolüdür. Tüm kadınlar için fazlasıyla şık ve göz alıcı olan Baget Yüzük, sevdiğiniz kadının zarafetine zarafet katan göz alıcı bir tasarıma sahiptir.
Elizabeth Taylor'ın yüzüğü olarak anılan Baget Yüzük her zaman popülerliğini korumaya devam etmiştir. Büyük bir pırlanta modeli olan bu yüzük, her bütçeye uygun olarak tasarlanır. Kare kesime sahip Baget Yüzük, en değerli mücevherler arasında yer alır. Eşsiz işçiliği ve göz kamaştırıcı görünümüyle sevdiğiniz kadının şıklığını ve güzelliğini Baget Yüzükle taçlandırabilirsiniz. Çok özel günlerde Baget Yüzük hediye ederek sevdiğiniz kadının, parmağında yıldızların ışıltısını taşımasını sağlayabilirsiniz.
Tüm kadınların dikkatini çeken ve göz alıcı parlaklığa sahip Baget Yüzük aynı zamanda en özgün duruşa sahip pırlantalı yüzük modelidir. Sevdiğiniz kadının zarifliğini ve asaletini yansıtmasına olanak tanıyacağınız Baget Yüzük modeli en romantik anlarda sevdiğiniz kadına verdiğiniz değeri en şekilde gösterir. Her kadın, eşi tarafından özeldir. Baget Yüzük modelini tercih ederek bu değeri daha da arttırabilirsiniz.
Eşsiz ve unutulmaz bir hediye alternatifi olan Baget Yüzük, tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Her ortamda farkınızı ve tarzınızı ortaya koyabileceğiniz Baget Yüzük modeli, günün tüm anlarında şıklığınızdan ve zarafetinizden ödün vermemenize olanak tanır. Büyüleyici bir duruşa sahip olan Baget Yüzük modeli, iddialı görünmeniz için oldukça şık bir ziynet eşyasıdır.
Pırlanta yüzükleri arasında en dikkat çekici ve göz alıcı olan Baget Yüzük modelleridir. Özgün tarzlar oluşturabileceğiniz anlarda giyim tarzınızı sadelikten ve klasik parçalardan tercih ederek pırlanta baget yüzüğünüzü kolayca ön plana çıkarabilirsiniz. Günlük yaşantıda spor veya salaş bir giyim tarzlar için Baget Yüzükler oldukça iddialı ve gösterişlidir.
Baget kesim pırlanta yüzük modeli kesin köşelere ve dikdörtgen yapısıyla dikkat çeker. Bu yüzük modeli, evlenme teklifi ederken veya düğün gibi özel günlerde eşinizin parmağına takacağınız çok özel bir yüzüktür. Baget Yüzükler, evlenme teklifi ederken tercih edilebileceği gibi aynı zamanda gündelik yaşantıda eşinizi ya da kız arkadaşınızı şımartabileceğiniz bir hediye alternatifidir.
Baget Yüzük modeli çokça özel olduğundan dolayı bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bu hususlar; rengi, berraklığı, karatı ve kesimidir.  Bazı Baget Yüzük modelinde renk olmayabilir. Fakat Baget Yüzüklerde kendi içlerinde renk tonları bulunur. Önemli olan berrak beyaz olan baget yüzüğü seçebilmektir. Bu duruma etki eden berraklığı ise göreceli olarak daha değerli sayılırlar.
Baget yüzüğünüzü satın aldıktan sonra günlük kullanımda kirlenmeye başlayabilir. Bu gibi durumlarda Baget Yüzük modelini temiz suda da bekletebilirsiniz. Bez yardımıyla yüzüğünüzü kuruttuktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz. Baget yüzüğünüzü parlatmak için profesyonel yardım alabilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur