WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Bilezik İmalatı

Bilezik İmalatı

 Bilezik İmalatı

Bilezikler, kadınlar için popüler bir aksesuardır. Hem gündelik hem de özel günler için kullanılırlar ve birçok farklı tarzda tasarlanabilirler. Bilezik İmalatı, birkaç adımdan oluşur ve farklı teknikler kullanılabilir.

Bilezik İmalatı Adımları

Tasarım: İmalatın ilk adımı, bilezik tasarımını belirlemektir. Bilezik İmalatı yapılırken tasarımcılar, müşterinin istekleri doğrultusunda bilezik tasarlarlar ve genellikle müşteriye birkaç farklı seçenek sunarlar. Tasarımın seçimi, müşteri onayından sonra imalat işlemine başlamak için bir başlangıç noktasıdır.

Bilezik İmalatı Malzeme Seçimi: Bilezik imalatında kullanılan malzemeler, tasarımın özelliklerine ve müşterinin tercihlerine göre değişebilir. Altın Bilezik İmalatı için sıklıkla kullanılan malzemelerdir. Ayrıca, bilezikler için kullanılan süslemeler, taşlar ve diğer malzemeler de imalat aşamasında seçilir.

Şekillendirme: Bilezik İmalatı üçüncü adımı, malzemelerin şekillendirilmesidir. Metal, eritilerek dökülebilir veya doğrudan şekillendirilebilir. Dökme işlemi, bileziklerin yapımında en eski ve yaygın yöntemlerden biridir. Altın bilezikler, kalıplar yardımıyla dökülerek şekillendirilebilirler. Alternatif olarak, metal parçaları kesme, hamur açma, haddeleme ve benzeri tekniklerle şekillendirilebilir.

Montaj: Şekillendirme işleminden sonra, bilezik montaj aşamasına geçilir. Bu aşamada, bilezik parçaları birleştirilir. Bu, lehimleme veya vidalama işlemiyle yapılabilir.

Süsleme: Bileziklerin süslenmesi, Bilezik İmalatı son aşama olarak yapılır. Bu aşamada, bileziklere taşlar, inciler, elmaslar ve benzeri malzemeler eklenir. Bu malzemeler, bileziklere ekstra bir görünüm ve değer katarlar.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur