WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Halep Zincir

Halep Zincir

 Halep Zincir

Halep Zincir altın severlerin kullanmaktan hoşlandığı hem imajı değiştiren, dönüştüren bir simge hem de imajın yarattığı değeri kişiye idrak ettiren bir yatırım aracıdır. Her altın modelinin ve çeşidinin fiyatını etkileyen değere ayar denir.  Halep Zincir, piyasada 21 ve 22 ayar altın olarak sunulur. Özellikle takı bazlı ürünlerin değerinin yükselmesinden dolayı ve takılarda genellikle 22 ayar tercih edildiği için Halep Zincir sıklıkla kullanılır. Halep Zincirin 22 ayar dışında başka formları da mevcuttur. O formlar 22 ayar dışında, 14 ayar ve 18 ayar Halep Zincir olarak üretilir.
Halep Zinciri özellikle pullu tercih eden altın severler, pulların düşüvermesinden memnun olmadıklarını belirtebilirler. Bu gibi olumsuzlukların yaşanmaması için önlem alabilirsiniz.
Halep Zincirinin her türde işlemeleri vardır ve üreticin üslubuna ve siz altın severlerin tercihlerine uygun her tarzda çeşitler üretilir. Özel günlerde kullanabileceğiniz işçilik maliyetinin yüksek olduğu modelleri tercih edebilirisniz. Fakat günlük olarak kullanımlar için daha sade ve naif Halep Zincir modellerini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede işçilik ücretinin de ortadan kalmasını sağlayabilirsiniz. Halep Zinciri yatırım aracı olarak da tercih edilebilir. Halep Zincir de her altın takı gibi 22 ayar alabilirsiniz. Yatırımın yanı sıra sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz. Düğünlerde sıklıkla tercih edilen Halep Zincir aynı zamanda evlilik yıl dönümlerinde de tercih edilebilen bir modeldir.
Tüm kadınlar mücevher alırken zihninde bir imge yaratır. Tüm kadınların hayranlık duyabileceği tasarıma sahip Halep Zincir her ortama uyum sağlayabilen nadir altın ziynet eşyalarından biridir. Bu nedenle yıl dönümleri ve doğum günü gibi özel günlerde kullanabileceğiniz gibi günlük olarak da kullanabileceğiniz bir modeldir. Dikkat çekici zarafetiyle dikkatleri üzerinize çekerken aynı zamanda kıyafetinizi de tamamlayıcı bir aksesuardır. 
Halep Zincir ve diğer tüm altın alışverişlerinizde özellikle firmaların nitelikli kurumlar olduğuna emin olmalısınız. Kurumsal niteliğine güvenmediğiniz hiçbir firmadan alışveriş yapmamanız önerilir. Özellikle altın alım satımlarında kurumsal firmalarla irtibata geçmemek gerçekten çok büyük sıkıntılara neden olur. Ayrıca kurumsal firmaların dışında her firmanın sertifikasız ürün satmakta olduğu ya da sertifikaların lisansının geçmiş olabileceği bir gerçektir.
İnsanlar Halep Zincir gibi diğer altın alışverişlerinde de her zaman internetten ya da kuyumcudan ürün alırken firmalarla kurduğunuz ilişki biçimi, firmaların sizi algılama ve yorumlama biçimi oldukça önemlidir. Kurumsal nitelikli kuyumcuların cevapları aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye yetecektir. eğer tüm bunlara rağmen kuşkulanıyorsanız eğer daha detaylı bir araştırma yaparak bu niteliklere uygun firmalar bulabilirsiniz.
Halep Zincir aslında her tarza uygun kolye ucuyla kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Halep Zinciri ister kolye ucuyla ister sade bir şekilde kullanabilirsiniz. Halep Zincir, iş hayatınızdaki giyim kuşamınızla da oldukça uyum sağlayabilen bir aksesuardır. Zarafeti ve şıklığı bir araya getirerek tasarlanan Halep Zincir her kadının stiline göre özel olarak üretilir. Pek çok farklı gramaja ve ayara sahip bu Halep Zincir her bütçeye uygun olarak üretilir. Altın ziynet eşyaları sadece kullanım amacıyla alınmaz ya da hediye edilmez. Aynı zamanda yatırım aracı olarak da sıkça alınan kolye modellerinden biridir. Günlük kullanım sırasında Halep Zincirin değer kaybetmemesi için dikkatli bir şekilde hareket edilmelidir. Çünkü parfüm ve deodorant kullanımlarında altın takılarda kararmalar yaşanabilir. Bu kararmaları evde kendi yöntemlerinizle halledebileceğiniz gibi aynı zamanda kuyumcu ya da sarraflardan da yardım alarak parlatma işlemi uygulatabilirsiniz. Bu parlatma işleminden sonra Halep Zinciriniz eski parlaklığına geri döner. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur