WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Alyans

Alyans

 Alyans

Alyans kadınların en zarif bulduğu takılardan biridir. Sevdiğiniz kişiyle mutlu bir yuva kuracağınız anın başından sonuna kadar yanınızda olan Alyans farklı tasarımla karşınıza çıkar. Tüm altın takılarında olduğu gibi Alyansların da taşlı ve taşsız modelleri bulunur. Bu nedenle giyim tarzınıza ve karakterinize uygun olarak altın yüzüğü seçme imkânınız oldukça fazladır. 
Alyans her özel anda farklı anlamlar kazarak değer taşımaya devam ederler. Evlilik teklifi ederken, nişan ve düğün süreçlerinde mutluluğa anlam katan takılardan biri olan Alyans kadın erkek fark etmeksizin ilgiyle seçilen ve beğeniyle takılır. Erkekler için kalın, düz ya da işlemeli olan modelleri bulunurken,  kadınlar için daha zarif bir kalınlığa sahip, taşlı ve farklı renkleri bulunan modelleri de bulunur. Erkek Alyans modellerinde de bulunan beyaz altınla yapılan süslemeler mevcuttur. Tüm bunların yanı sıra her kadın için anlamı farklı olan fakat değeri aynı olan pırlantayla süslenen Alyans da bulunur. Evlilik teklifi sırasında tercih edebileceğiniz pırlanta taşlı altın Alyansla sevdiğiniz kadına verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.
Alyans da tıpkı altın kolye ve altın bilezikte olduğu gibi farklı renklerle üretilebilir. Altın Alyanslar da rose ve beyaz altın da tercih edilebilir. Renklerine uygun olarak pek çok tasarım bulunur. Etrafı beyaz taşlarla sarılmış beyaz altın Alyanslar, büyük ve zarif olarak tasarlanan kırmızı taşlı yüzükler de mevcuttur. Seçeceğiniz altın Alyansı günlük kullanımda sizi rahatsız etmeyecek büyüklükte ve tasarımda olmasına özen gösterebilirsiniz. 
Altın yüzük seçerken ilk olarak parmağınızın ölçüsünü bilmeniz ya da kuyumcuda yüzüğünüzü seçerken ölçü aldırmanız gerekir. Yüzüklerinizi biraz bol dahi alsanız sabun veya deterjan yardımıyla kayıp düşebileceğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu nedenle parmak ölçünüze tam olan altın yüzüğü seçmenizde fayda vardır.  
Alyans, ruhunuzu yansıtırken aynı zamanda tarzınızı yansıtmanız için oldukça önemli bir gereçtir. Altın çok yumuşak bir madendir. Her gün kullanabileceğiniz alerjenik bir etkisi olmayan madenden elde edilir. Bu nedenle yüzüklerinizin iç kısmına sizin için özel ve anlamlı kelime veya tarihi kolayca yazdırabilir ve her zaman parmağınızda taşıyabilirsiniz. Her zaman kullandığınız bir takı olduğundan dolayı sabun kalıntıları ve farklı şekillerde yüzüğünüz kirlenebilir. Yüzüğünüzü temizleyebilmek için çeşitli yollar bulunur. Bunlardan biri de diş macunu kullanarak yüzüğünüzü peçete ya da diş fırçasıyla yavaş hareketlerle temizlemektir. Yüzük temizliğinde karbonat da kullanılabilir.
Yüzüğünüzün kaç gram olduğunu öğrenmek istediğiniz bir an olabilir. Bu gibi durumlarda yüzüğün iç kısmında bulunan ayar numarası ya da ayar kodlarını internetten kontrol ederek kaç gram olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda altın yüzüğünüzün değer fiyatını öğrenmek için de bu kodları kullanarak hesaplayabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken 22 ayar altının 24 ayar taban alınarak hesaplanması olacaktır.  
Alyans tüm kadınların ve erkeklerin günlük hayatlarında sıklıkla kullandığı takılardan biridir. Bu nedenle sahteleri de piyasa da oldukça fazladır. Altın yüzüğün sahte olup olmadığını iç kısmında bulunan ayar sayısından ya da ayar kodundan anlayabilirsiniz. Yüzüğünüzün iç kısmında ayar kodu ya da ayar sayısı yer almıyorsa parlatma işlemi gibi özel işlemler sırasında silinmiş olabilir. Bu nedenle kuyucuya giderek farklı şekillerde altın yüzüğünüzün sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Evde kendinizin de sahte olup olmadığını anlayabileceği mıknatıs yöntemiyle kolayca sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu yöntemden hariç olarak altın uzmanları altını sert bir yüzeye bırakarak çıkardığı sesten de altın yüzüğün sahte olup olmadığını anlayabilirler.Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur