WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Kaburga Bilezik

Kaburga Bilezik

 Kaburga Bilezik

Kaburga Bilezik modelleri, yapımıyla tüm kadınların hayran olduğu Kaburga Bilezikler üretim sırasında özel makineler kullanılarak şekillendirilirler. Bu nedenle bilezikte farklılıklar oluşturarak, Kaburga Bileziklerin kişiye özel üretilmiş gibi bir hissiyat oluşturabilir. Her üretim anında pek çok kol ölçüsüne uyum sağlaması açısından birçok kol taban alınarak üretilir. Üçlü Kaburga Bileziklerin yanı sıra beşli Kaburga Bilezik şeklinde de üretilir. Fakat hasır olarak üretilen hasır Kaburga Bilezikler yoğun ilgi görür. Hasır görünümlerinin yanı sıra değerli taşlarla süslenen modelleri de mevcuttur. 
Kaburga Bilezikler standart ölçülere uygun olarak üretilirler. Kaburga Bileziklerin üzerinde farklı değerli taşlar ve farklı renkler görülebilir. Farklı tasarımlarla daha da özel hale gelen altın Kaburga Bilezikler, günlük hayatta pek tercih edilmeyen modellerdir. Ağır ve aynı zamanda zarif duran Kaburga Bilezik, düğün ve oldukça özel davetlerde sıkça tercih edilir. Her yaş gurubuna uygun olmayan fakat zarafetiyle ön plana çıkan bu altın bilezik modeli, yetişkinlik dönemi ve sonraki dönemlerde yoğun ilgi gören ziynet eşyalarından biridir. 
Kaburga Bilezik; üçlü, dörtlü ve beşli olmak üzere üç farklı modele sahiptir ve işlenmesi ayrıntı ve dikkat gerektirdiğinden dolayı; 14, 22 ve 24 ayar olarak üretilirler. Dikkat çekici Kaburga Bileziklerin farklı renklerde taşlarla süslenmiş modeli de mevcuttur. Tüm bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda fiyat olarak oldukça yüksektir. 
Her altın bilezik modeli oldukça özeldir. Fakat altın Kaburga Bilezikler hem üretimi hem de tasarımlarıyla daha da ön plana çıkar. Kaburga Bileziklerin taşsız olan modelleri 5 ile 36.5 gram aralığında değişen ağırlıkları bulunur. Bu altın bilezik modelinin üzerinde patent damgası ve diğer altın modellerinde olduğu gibi ayar kodu bulunur. 
Altın Kaburga Bilezikler genellikle sağ kola takılır. Bu nedenle de gün içerisinde çalışırken darbe alması olasılığı yüksektir. Altın yumuşak bir maden olduğundan dolayı bazı sert darbelere karşı dayanıklılığını koruyamayabilir. Bu nedenle günlük hayatınızda kullanacaksanız eğer mesleğinize ya da yaptığınız işe göre dikkat etmeniz gerekebilir.
Kaburga Bilezikler, ikili kilit sistemi sayesinde kolaylıkla ve güvenle takılıp çıkarılabilen bir model olarak karşınıza çıkar. Etnik bir görünüme sahip olan Kaburga Bilezikler hem yatırım hem de kullanım amacıyla sıklıkla tercih edilirler. 
Kaburga Bilezik modellerinden herhangi birini tercih ederken fiziğinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Bileğinizin genişliği veya kalınlığı Kaburga Bilezikleri seçerken oldukça önemlidir. Fiziğin yanı sıra aynı zamanda günlük sportif mi yoksa resmi mi giyindiğinizi de düşünerek kaburga bileziğinizi seçebilirsiniz. Kıyafetinizle uyum sağlayacağını düşünüyorsanız; rose veya beyaz renkli Kaburga Bilezikleri de seçebilirsiniz. 
Altın kaburga bileziğinizi; özel günler de özel anlarda kullanabileceğiniz gibi sıradan günlük aktivitelerinizde kullanabilirsiniz. Sadece tasarımların aksine taşlı Kaburga Bilezik modellerini parlak kıyafetlerle kombinleyerek özel günlerde ve özel davetlerde de kullanabilirsiniz. 
Kaburga Bilezikleri kendiniz için seçebileceğiniz gibi özel anlarda sevdiklerinize hediye alternatifi olarak da seçebilirsiniz. Kıymetli işlemlerden geçerek sizlerle buluşan Kaburga Bilezikler her kadını mutlu edebilecek tasarımlarla karşınıza çıkar. Bu nedenle altın Kaburga Bilezikler, genç yaştaki kadınları dahi etkileyebilecek zarif ve şaşırtıcı görünümleriyle ön plana çıkmayı her zaman başarabilirler.  
Kaburga Bilezik ürerinde bulunan aralıklarda sabun kalıntıları kalabilir. Bu kalıntıları temizleyebilmek için ılık su ve yumuşak uçlu bir fırça kullanabilirsiniz. Bileziğinizde kararma varsa dilerseniz kuyumcuya giderek temizletebilirsiniz, dilerseniz evde kendiniz kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bunun için diş macununu, fırça veya peçete yardımıyla bileziğiniz üzerinde hafifçe gezdirdikten sonra ılık suda bekleterek temizleme işlemini tamamlayabilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur