WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

 Alyans Modelleri

Alyans Modelleri, yeni evlenecek çiftler için özel olarak tasarlanır. Çağlar boyunca evliliği taçlandıran alyanslar pek çok modelle karşınıza çıkar. Eşinizle aranızdaki uyumu sonsuz kılmak adına seçeceğiniz alyansları dilerseniz tek dilerseniz çift olarak seçebilirsiniz. Sade ve şık tasarımlı modellerin yanı sıra keskin işlemelerin ve pırlanta gibi değerli taşlarla zarif bir görünüm elde edilen alyans ve yüzükleri de tercih edebilirsiniz. Farklı Alyans Modelleri evlilik teklifi edeceğiniz büyülü anı daha da dikkat çekici kılmak adına sevdiğiniz kadının tarzına uyum sağlayacak alyansları seçerek anın büyüsünü arttırabilirsiniz. 
Alyanslar, sevdiğiniz kişiye evlilik teklif etmeyi düşündüğünüz süreçte seçmekte zorlanılan bir yüzük modelidir. Değer verdiğiniz ve hayatınızı birleştireceğiniz kadın için özenle ve önemle seçilen alyansı evlilik teklifi ettiğiniz andan itibaren uzun yıllar kullanılır. Bu nedenle alyans seçmeden önce sevdiğiniz kişiyle birlikte de seçebilirsiniz. Her gün kullanacağınız ve yanınızdan ayırmayacağınız alyans ve Alyans Modelleri seçerken günlük giyim tarzınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Çalıştığınız işi, giyim tarzınızı, tercih ettiğiniz takıları göz önünde bulundurmanız da oldukça önemlidir. 
Özel anlarınızı önemli kılan alyansların dış kısımlarındaki tasarımlar kadar iç kısımlarına yazdıracağınız yazı da oldukça önemlidir. Sevdiğiniz kadın için kullandığınız kalbinizden geçen eşsiz kelimeleri alyanslarınızın iç kısımlarına yazdırabileceğiniz gibi evlilik ya da ilişkinizin başlama tarihini de yazdırabilirsiniz. 
Erkek ve kadınların tarzına uygun aynı kutu içerisinde farklı yüzükler de bulunabilir. Evlilik yüzükleri, günlük kullanıma uygun olarak üretilir. İkili alyanslar, kadın ve erkek için farklı modelleri tercih edilebilir. Taşsız olan alyanslar kıyafetlerinize ve farklı yerlere takılmayacağı gibi suya maruz kaldığında paslanmazlar. 
Her zevke ve yaşa uygun olarak tasarlanan alyanslar, evlilik yüzüklerini değiştirmek isteyen çiftler için de tercih edilir. Uzun yıllar evli kalan çiftlerin değişiklik için evlilik yıl dönümlerinde jest için alyanslarını değiştirebilirler. Bu gibi anlarınızda zarif ve dikkat çekici alyansları tercih edebilirsiniz. 
Uzun zamandır kalbinizle büyüttüğünüz sevginizin bir ifadesi olarak seçeceğiniz alyanslar için parmak ölçüsü oldukça önemlidir. Dilerseniz kuyumcuda dilerseniz evde parmak ölçülerinizi alarak alyansınızı rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sevdiğiniz kadının parmak ölçüsünü tahmini bir şekilde satın alarak şaşırtabilirsiniz. 
Sade ve şık Alyans Modellerinden biri olan işlemesiz beyaz renkli altınları da tercih edebilirisiniz. Altının rengi içerisine karıştırılan farklı madenlerle elde edilir. Bu nedenle saflık derecesi de doğrudan etkilenir. 
Çift olarak aynı alyans modelini seçebileceğiniz gibi farklı Alyans Modelleri zarif bir şekilde kombinleyerek bir bütün oluşturabilirsiniz. Seçeceğiniz alyansı günlük yaşamınızda da kullanacağınızı unutmamalısınız. Giyim tarzınıza uygun sade ya da gösterişli modelleri değerlendirebilirsiniz.
Alyans alırken dikkat edeceklerinizin yanı sıra hangi parmağa takılacağı da oldukça önemlidir. Evlilik ya da nişanlılık süreçlerinde alyanslar sağ elin yüzük parmağına takılır. Evlendikten sonra ise sol evin yüzük parmağına takılır.  
Alyanslar uzun süre kullanımda üzerinde çizikler görülebilir. Bu çizikler sürtünmenin etkisiyle oluşabilir. Kuyumcunuzdan yardım alarak alyanslarınızı cilalatabilirsiniz. Çiziklerin yanı sıra alyansların da bakıma ihtiyacı olabilir. Günlük kullanımda sabun ve deterjan atıkları alyanslar içerisinde birikebilir. Temizlik sırasında alyansınıza oldukça hassas davranmanız gerekir. Altın yumuşak ve hassas bir ziynet eşyası olduğundan dolayı kaynar sudan ve kimyasal aşındırıcı deterjanlardan uzak tutabilirsiniz.  
Sadece ve şık tasarıma sahip Alyans Modelleri arasında üzerinde çizgi bulunan veya çift renkle desteklenen alyanslar da bulunur. Ayrıca alyanslar üzerinde çeşitli küçük taşların olduğu modelleri ve alyansınızı bombeli ya da düz olarak tercih edebilirsiniz. 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur