WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Trabzon Seti

Trabzon Seti

 Trabzon Seti

Trabzon Seti, örgülü Trabzon Seti olarak bilinen bir mücevherat takımıdır özellikle şu parçalardan meydana gelmektedir; özel hasır kolye setinden oluşan bir takım olduğu gibi içinde yüzük ve küpeden meydana gelen setlerde vardır. Aslında bu yöresel Trabzon Seti daha çok evladiyelik olarak kullanılır ve literatürde de öyle geçer. Trabzon Seti yatırım aracı olarak da tercih edilebilir. Trabzon Seti bir yatırım aracı olacaksa bu her altında olduğu gibi işçilik maliyetlerinin son derece azaldığı 22 ayar ve 24 ayar Trabzon set modelleri olmalıdır. Bu tercih size yatırımınızda çok kayıplar yaşatmaz. Fakat Trabzon Seti her zaman bilindiği gibi evladiyelik bir mücevherattır. Trabzon set oldukça gösterişli ve ihtişamlı yapısıyla tüm kadınlarını dikkatini çeken altın tasarımlarıyla yöresel nitelikleriyle bir araya gelerek alıcısını belirleyen bir mücevherattır.
Geleneksel olarak düğünlerde geline takılan gösterişli ve dikkat çekişi tasarımlarıyla Trabzon set, çiftlerin zor zamanlarında kullanabilecekleri değerli bir yatırım aracıdır. Nesilden nesile aktarılabilen Trabzon set modelleri ileriki zamanlarda çocuklarının gelecekleri için bir basamaktır. Trabzon set modellerinin ticaret hacmi geniş bir mücevherat değildir. Fakat çok özel bir takı setidir.
Trabzon set modelleri kazanç eksenli yatırım yerine değer eksenli bir yatırımdır. Buradaki değeri kesinlikle sadece maddi değer olarak algılamayınız. Manevi bir mirastır. Kendi hürriyetini gelecek kuşaklara emanet ettiği bir miras.
Trabzon Seti, tasarımını Trabzon ili ve çevresinde bulunan kadınların el işçiliği ile yaptığı takı modellerinden alır. 22 ayar olarak üretilebildiği gibi aynı zamanda 14 ayar saflık oranına sahip olarak da karşınıza çıkar. Trabzon Seti, özel tasarımlı kolye ve bilezikten oluşur. İncelikli ve detaylı bir işçiliği olan bu örme tasarımlı mücevherler, sabırla çalışıldığından dolayı zarif ve çok şık sanat eserlerine dönüşür. Trabzon Seti, alırken tarzınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz. Bu sayede günlük olarak rahat ve konforlu bir kullanım sağlarken aynı zamanda da giyiminizle uyumlu bir takı setine sahip oluş olursunuz. 
Trabzon Seti ve modelleri alacak olanlar için en zarif ve şık tasarımlarla üretilir. Farklı ayarlarda üretilen burma bilezik, küpe ve kolyesi ile oluşturulan Trabzon set takımları son derece göz alıcıdır. Helenistik çağ esintileriyle tasarlanan bu Trabzon set modelleri tasma kolyeleri, nakışlı veya kemer figürlerin de yer aldığı kolye modelleri de son derece zarif ve göz alıcı aksesuarlardır. Birbirinden şık ve zarif olan bu Trabzon set modellerinde önemli olan ayar ve gramdır.
Trabzon Seti geleneksel tasarımlarıyla ve işlemeleriyle karşınıza çıkar. Trabzon Seti aynı zamanda uzun yıllar güvenle ve rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi sizden sonraki nesillere de aktarabileceğiniz manevi değeri yüksek takı setleridir. Bu Trabzon takı setlerini satın alırken tarzınızı ve stilinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Oldukça değerli olan Trabzon Seti ve modelleri özel işçilikle üretildiğinden dolayı oldukça yüksek fiyatlara sahiptir. 
Yöresel ve geleneksel düğünlerde takı amacıyla çullanılan bu Trabzon set modelleri, özel davetlerde ve özel toplantılarda da kullanılabilen özel takıları bir araya getirir. Orta yaş grubunun hayranlık duyduğu Trabzon setleri isterseniz kendiniz için isterseniz hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz.
Takılar kozmetik ürünlerinde ve deterjanlardan etkilenebilirler. Bu neden ile dönemsel olarak takılarınızın bakımını yapabilirsiniz. Evde uygulayabileceğiniz yöntemler sonucunda altın takılarınız parlamadıysa kuyumculardan ve sarraflardan profesyonel bir yardım alarak altın takılarınızı ilk günkü hale getirebilirsiniz. Altın takı bakımları oldukça önemlidir. Bakım yaparak altınınızın değerini arttırabilirsiniz Aynı zamanda günlük kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz. 



Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur