WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Külçe Altın

Külçe Altın

 Külçe Altın

Piyasa şartlarını iyi okuyan ve yatırmalarını konjonktür ölçekte düşünen ve ne istediğini bilen yatırımcı her zaman Külçe Altın tercih eder. Külçe Altının size hem iç piyasada hem de dış piyasada elastik bir kazanç marjı elde ettirme ihtimali demiyorum oranı çok yüksektir.
24 ayar olan Külçe Altın, saflığı en yüksek olan ve işçilik maliyetinin hiç olmadığı bir yatırım aracıdır. Ayrıca işçilik maliyetleri olmadığından dolayı Külçe Altın has altın değerinde bir yatırım aracı haline gelir. Külçe Altının gramajları da değişiklik gösterebiliyor örneğin 1 gram olmak üzere 500 grama kadar değişen ağırlığı olan Külçe Altın, bahsettiğimiz gibi altının kendinde var olan has değeriyle alış ve satışlara açık olduğu bilinmektedir.
Külçe Altın tasarım olarak da aynı ayarda olsa da farklı ağırlıklarla üretilen altın çeşididir. Halk arasında her bütçeye uygun olan farklı gramlara sahip Külçe Altın modelleri de tercih edilir. 1 gram olarak sıkça tercih edilen Külçe Altın, 1 kg olarak da altın piyasasından bulabilmek mümkündür. Rezerv bankaları genellikle 1 kilogram ağırlığındaki Külçe Altınları satışa sunar. Farklı ağırlıklarda üretilen Külçe Altın 25 kilogram ağırlığıyla bilinen en ağır Külçe Altın ağırlığıdır.
Ticari yatırım amacıyla kullanılan bu çok ağır Külçe Altın modellerinin yanı sıra takı için de üretilen seçenekleri vardır. Yatırıma başlarken 5 gr Külçe Altın tercih ederek uzun ve kısa vadede oldukça avantajlı bir yatırım yapabilirsiniz. 10 gram Külçe Altın modelleri de düşük ağırlıkta olan altınlara benzer şekilde kısa vadede oldukça avantajlı bir yatırım için tercih edebilirsiniz. 20 gram Külçe Altın modelleri ise uzun vadede kar elde edebilmek için tercih edilen oldukça iyi bir başlangıç seçeneği olarak karşınıza çıkar.
Külçe Altın çeşit ve modelleri arasında daha yüksek gramajlara sahip olan seçenekleri de bulabilirsiniz. Örneğin, 50 gram Külçe Altın uzun vadede kar sağlamak amacıyla yapılan yatırımlarda tercih edilebilen en uygun seçeneklerden biri olarak karşınıza çıkar. 100 gram Külçe Altın ise, 50 grama göre çok daha uzun vadede yapılan yatırımlarda tercih edilmesi önerilen modellerden sadece biridir. Bu çok yüksek gramaja sahip olan Külçe Altın çeşitleri alış ve satış işlemleri sırasında da kısa vadede yatırımda kullanılması profesyoneller tarafından tavsiye edilmemektedir.
Külçe Altın gr ölçülerinde en sık kullanılan altın çeşididir. Kilo şeklinde satışa sunulan Külçe Altınlar, yatırımda idealdir. Fakat erişilmesi oldukça zor olan modeller arasında yer alır. Kilo tabanında gramaja sahip olan Külçe Altınlar, çok daha uzun dönemlerdeki yatırımlar haricinde kullanılması uygun olmayan seçenekler arasında yer alır. 
Yatırım araçları içerisinde kullanabileceğiniz farklı özelliklerdeki altın seçeneklerini de bulunur. Beyaz altın sevenler yatırımcılar için beyaz altın da külçe şeklinde tercih edilebilir. Beyaz altın ziynet eşyalarında kullanılır.
Külçe Altın kazanç marj yüksek ama alış fiyatı da ona bağlı değişen bir yatırım aracıdır. alış fiyatının yüksekliği Külçe Altının kendinde var olan altın değerinden ve ticaret hacminin yüksekliğinden kaynaklanır. Alış fiyatlarındaki yükseklik Külçe Altını her yatırımcıya uygun nitelikte bir altın olmaktan çıkarır. Özellikle daha büyük çaplı yatırımcıların tercih ettiği Külçe Altın kazanç marjı yüksekliğinden ötürü alış maliyeti de yükselen ve yatırımcının finansal bütçesinin hayli esnek olmasını gerektiren bir yatırım aracı olduğu gibi Külçe Altın yatırımcıyı elastik hale getirir yani her kazanç marjına açık hale gelen Külçe Altın alış maliyeti yüksek olsa da altın piyasasının gözbebeğidir. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur