WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Fantazi bilezik

Fantazi bilezik

 Fantazi bilezik

Fantezi bilezik neden almalıyım ya da Fantezi bilezik yatırım aracı olarak değerlendirilebilir mi? Fantezi bilezik alacağımız firmaların itibari özellikleri önemli midir ya da altın alırken irtibat içinde olduğumuz firmanın hangi niteliği çok önemlidir gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. Fantezi bilezik; 14,25 gramaja tekabül etmektedir hem bir yatırım aracı hem de bir kullanım nesnesi olarak işlevsellik kazanır. Fantezi bilezik özel merasimlerde kullanılabilecek bir mücevherattır. Olgunluk dönemi için oldukça uygun bir takıdır. Çünkü ağır ve sanatlı bir işçiliğe sahiptir. Dikkat çekicilik içerdiğinden dolayı sade bir görünüm yerine daha geçirgen bir nitelik arz eder. Fantezi bilezik modelleri düğünlerde ve özel günlerde her yaştan kişinin olgunluk iksiri olarak da görülebilir.
Fantezi bilezik, olgunluk madalyonu misali gerçekten her yaştan bayan bu bileziklerle biraz daha kendine tecrübe kattığını varsayabiliriz çünkü bilezikteki üslup ağır bir niteliği bileziği takanla örtüştürüyor aslında o bileziği takan olgunluk elbisesini üzerine geçiriveriyor.
Fantezi bilezikler orta yaş gurubunun tercih ettiği gösterişli ve şık bilezik modelleri arasındadır. Sevdiğiniz kadının giyim ve aksesuar kullanımını göz önünde bulundurularak bu Fantezi bilezik modellerini tercih edebilirsiniz. Sade ve gösterişten uzak modelleri tercih eden kadınlar için uygun olmayan Fantezi bilezik modelleri pek çok gramajla üretilir. Diğer bilezikler gibi ekonomik olan ayar ve gramajların yanı sıra Fantezi bileziklerin saflığı ve gramajları yüksektir. Bu nedenle satışlarda oldukça avantajlıdır. Fakat Fantezi bilezikler de tıpkı diğer altın bilezik ürünleri gibi işçilikli ve işçiliksiz olarak iki şekilde üretilebilirler. İşçiliksiz Fantezi bilezikleri özel el yapımı bilezikler olarak karşınıza çıkar. İşçilikli fantezi modelleri ise gramajı yüksek olsa da ayarı düşüktür. Bu nedenle satın alırken işçilik ücreti ödeyebilirsiniz. Fakat bu bilezik modellerini nakite çevirirken ekstra işçilik ücreti ödenmez. Bu da zarar etmenize neden olabilir. Altın kurunu ve altın borsasını takip ederek durumu avantajlı hale getirebilirsiniz.
Fantezi bileziklerle özel davetlerde şıklığınıza şık katabileceğiniz altın modellerinden biridir. Gösterişli, iddialı ve hareketli bir tasarıma sahip Fantezi bilezikler aynı zamanda düğün gibi özel günlerde de kullanılan ürünlerdir. Günlük kullanıma pek uygun olmasa da giyim kuşam tarzınıza ve stilinizle uyum sağlayabilen Fantezi bileziklerini tercih ederek zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Farklı gramajlara sahip Fantezi bilezikler yatırım amacıyla alınmayan tamamı ile takı olarak kullanılabilen modeller arasında yer alır. Fakat kriz anlarında nakite dönüştürerek her hâlükârda değerlendirebilirsiniz. 
Fantezi bilezik modellerinin bakımını da yapmanızda fayda vardır. Genellikle düğün, nişan, kına gibi özel günlerde kullanıldığından dolayı alkol oranı yüksek kozmetik ürünlerine maruz kalabilir. Bu da Fantezi bilezik modellerinin kararmasına sebep olabilir.
Fantezi bilezik özellikle güneş ışığına çok maruz bırakılamaması gerekir. Altının soluklaşmaması için güneş ışınlarından uzak bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Güneşteki alerjenler altının kimyasını ve füzyonunu etkilediğinden dolayı uzun süre güneşe maruz bırakılmamalıdır. Böylece güneş ışınlarının altını soluk, flu bir hale getirme ihtimalini en aza indirebilirsiniz. Kurumsal niteliği olan firmalarla iletişime geçtiğinizde bu tip problemler yaşayacağınız bir ürünle karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür. 
Fantezi bilezik modellerini kuyumculardan alabildiğiniz gibi aynı şekilde ünlü markaların web seterlerinden veya popüler pazaryeri platformlarından da alabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet sağlayan platformlardan alırken fiziğinizi ve tercih edeceğiniz Fantezi bilezik modelinin ölçülerine dikkat edebilirsiniz. Bileziğinizin ölçüsünün yanı sıra elinizin de ölçüsü oldukça önemlidir. Bu ölçülere dikkat ederek size uygun fantezi bileziği seçebilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur