WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

22 Ayar Altın

22 Ayar Altın

 22 Ayar Altın

22 Ayar Altın dediğimizde aklımıza ilk olarak ne geliyor? 22 Ayar Altının bize çağrıştırdığı şey nedir ya da 22 Ayar Altın daha düşük ayardaki altınlarla kıyaslandığında daha mı kazançlıdır?
Ayar ne demektir ya da altının ayarı, içerisinde bulunan altın madeninin saflık derecesini belirtmek için kullanılan bir kelimedir. Örneğin sarı altın, rose ve beyaz rengi alırken içerisine farklı madenler de karıştırılır. Bu renkler gibi altın sarı takılarda da saflığını düşürerek daha ekonomik hale getirebilmek için farklı işlemler uygulanabilir.
Peki, 22 Ayar Altını diğer altınlardan ayıran en temel özelliği nedir? Tam olarak şöyle ki: 22 Ayar Altın hem bireysel hem de ticari yatırımcıların tercih edebileceği saflık oranı yüksek ve bu nedenle de oldukça avantajlı bir yatırım aracıdır. 22 Ayar Altın diğer altınlara oranla işçilik maliyeti son derece az hatta yok denecek kadar az olduğundan, bir yatırımcının kazanç marjı oluşturmak için en büyük yatarım ve finans aracıdır. 22 Ayar Altın yüzde 90 civarında bir saflığa sahiptir.
22 ayarın altın dışındaki daha düşük ayardaki altınlar yatırım endeksini zorlayacak ve yatırımcıyı egale edecek bir ihtimaller yumağı olduğundan dolayı 22 Ayar Altın her zaman işçilik maliyetlerinden soyutlanan ve kazanç marjı elde etmenin son derece kolay olduğu bir altındır. 
22 Ayar Altın ve diğer altın çeşitlerinde de olduğu gibi alım satım yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de bu işlemlerin bankada mı yoksa kuyumcuda mı gerçekleştirmek istediğinizdir. Markanın kimliği, imajı ve itibarıdır. Çünkü altın çok değerli olduğundan dolayı da sahtesi de çoktur. Altın takıları online bir şekilde ünlü ve bilinen markaların web sitelerinden de alabilirsiniz. Bu nedenle kurumsal niteliği olmayan bir firmalar imitasyon ürün verebilir ya da lisansı olmayan sertifikalı ürün verme gibi girişimleri kaçınılmaz bir şekilde ortaya çıkar. 22 Ayar Altın alımlarında dikkat edilecek bazı hususlardan biri de zaman zaman ciltte altın yüzeyinden görülen alerjik reaksiyonunlar da görülebilir. Kaşıntı gibi durumla karşılaşıldığında kullanılan altın modelinin imitasyon olduğu akla gelmelidir. Bu yüzden altın alım satımlarında firmaların kurumsal niteliğine dikkat etmek zorunluluk arz eder.
22 Ayar Altının değerinde satılması değerini koruması, olası piyasa tedbirlerinden ya da krizlerden etkilenmemesi gibi durumlardan dolayı altına yönelinmesi için oldukça anlaşılır bir durumdur. Bu nedenle anneniz, kız kardeşiniz, eşiniz veya kız çocuğunuz için tercih edeceğiniz 22 Ayar Altın modelleri ve çeşitleri ile oldukça avantajlı bir yatırım seçeneği de hediye etmiş olursunuz. Her kadının tercih edebileceği altın takı modellerini seçerek günlük kullanıma uyum sağlayabilen takıları da tercih edebilirsiniz. 
22 Ayar Altın farklı gramajlarla da karşınıza çıkar. Örneğin 22 Ayar Altın; 8 gram, 14 gram, 18 gram, 20 gram ve 30 gram gibi altın takı modellerini de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için değerlendirebilirsiniz. Takı olarak yalnızca özel günlerde kullanabilen modelleri seçerken yüksek grama sahip altın takı modellerini seçebilirsiniz. Bu sayede yatırımınızı güçlendirirken farklı ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Şık ve zarif tasarımlara sahip 22 Ayar Altın takı modelleri, genç yaştan itibaren tüm yaş gruplarının kullanabileceği modelleri içerebildiği gibi yalnızca olgun yaştaki kadınların değerlendirebileceği altın takı modellerini de kapsar. Bu nedenle hediye alternatifi olarak değerlendirirken kullanacak olan kişinin giyim tarzı ve mesleğini de göz önünde bulundurarak sade ya da iddialı altın modellerini tercih edebilirsiniz. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur