WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Gr Altın

Gr Altın

 Gr Altın

Gr Altın, günümüzde yatırım amacıyla kullanılan altın çeşitlerinden biridir. Değişen ekonomik koşullara bağlı olmak üzere Gr Altının da anlık veya günlük olarak fiyat değişikliği gösterir. Pek çok kişi tarafından yatırım aracı olarak kullanılsa da hediye amacıyla da kullanılır. Düğün, sünnet merasimi ve özel günlerde takılabilen Gr Altın en çok tercih edilen altın çeşididir. Düğün, merasimler de özel günlerde hediye edilmesinin sebebi Gr Altının zor zamanlarda destek olmasıdır. Ekonomik kriz zamanlarında da döviz kadar etkilenmediğinden dolayı Gr Altın elden çıkarırken daha karlıdır. 
1 Gr Altın, 22 ve 24 ayar üretilir. Bunun nedeni 22 ayar, 24 ayar altınların saflık dereceleri yüzde 90’dan fazla olmasıdır. 1 Gr Altın, saflık olarak yüksek olduğundan dolayı da tüm altınlar 1 Gr Altın taban alınarak fiyatları belirlenir. Altın piyasasını takip ederek Gr Altın fiyatlarının değişimini gözlemleyebilirsiniz. Tüm bir Gr Altın kendisine özel olarak hazırlanan sertifikayla üretilir. 22 ayar ve 24 ayar Gr Altın birim fiyatını doğrudan etkiler. Gr Altın en çok alım satım fiyatlarında büyük farklar yaşamak istemeyen yatırımcılar için tercih edilir.  Altın takı setleri, geleneksel ince işçilikli bileziklerin dışında kalan bilezikler işçilikli ve işçiliksiz olduğuna bakılmaksızın alış anında yüksek, satış anında düşük fiyatlara satılabilir. Fakat Gr Altında satışta daha karlı olabilirsiniz. Bu nedenle uzun vadede yatırım aracı olarak altın alacaksanız eğer Gr Altın tercih edebilirsiniz. Hem kar hem de değerli bir yatırım yapmak istiyorsanız düzenli olarak Gr Altın alabilirsiniz. 
Gr Altın, külçe altın olarak da adlandırılır.  Altın fiyatlarındaki ani artışlar, altın modellerinin ve çeşitlerinin artmasına neden olur. Herkesin bütçesine uygun olarak Gr Altınlar üretilir. Bütçenize uygun Gr Altın bulabilirsiniz. Farklı gramlar ve farklı ayarlarda da gram altın bulunur. Gr Altın; 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr ve 100 gr olarak satışa sunulur. Yuvarlak ve dikdörtgen şekillere sahip olan Gr Altın modelleri de vardır. Gr Altının zarar görmemesi; yani kırılmaması, şeklinin bozulmaması ve bükülmemesi için kutu içerisinde muhafaza edilir. Muhafaza edebileceğiz korumalı kutusunda uzun yıllar saklayabilirsiniz. Ayrıca yuvarlak modellerinde paketsiz olanları da bulunur. Her ne kadar paketsiz olsa da Gr Altın satışı sırasında kuyumcu tarafından içerisinde pamuk olan bir kutuda satın alabilirsiniz. 
1 Gr Altın, satışta yatırımcıları karlı çıkarır. Diğer altın modellerinde ve çeşitlerinde az bir miktarda da olsa kayıplar görülebilirken Gr Altın satışında kar elde etme olasılığınız yüksektir. Kolay işlenebilen Gr Altın her zaman geçerliliğini koruyan yatırım araçlarından biridir. 
Gr Altın en eski çağlardan bu yana en değerli madendir. Yatırım ve hediye amacıyla kullanılabilen Gr Altın modelleri ve çeşitleri küçük olsa da oldukça ekonomik yatırım araçlarındır. Gr Altın satımında piyasa değerlerine dikkat edilebildiği gibi alımında da piyasadaki Gr Altın kurlarını takip edebilirsiniz. Bu kur farkı takibi size avantaj sağlarken aynı zamanda daha fazla birikim yapmanıza olanak tanır. Para kadar kolay elden çıkarılamayan Gr Altın modelleri kazandığınız parayı da kontrol altında tutar. Para biriktirmek yerine Gr Altın almak her konuda yatırımcıya olumlu yönde etki eder. Küçük bütçelerle başlayarak çeyrek, yarım ve tam altın da alarak yatırımınızı güçlendirebilirsiniz. Yatırımınızı güçlendirerek hem aile içi hem de bireysel olarak ekonominizi de iyileştirmiş olursunuz. 
Ticaretle uğraşıyorsanız veya bireysel yatırımcıysanız kazancınızın bir kısmını altına yatırarak ekonominizi iyileştirebilir ya da güçlendirebilirsiniz.  


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur