WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Hediyelik bilezik

Hediyelik bilezik

 Hediyelik bilezik

Hediyelik bilezik neden almalıyım ya da yatırım eksenin de değerlendirilebilir mi? Bu bileziklerin gramajı ne kadar işçilik maliyetleri gramajı etkiliyor mu? Altının has değeri işçilik maliyetinden dolayı düşer mi? Bileziklerin bakımını nasıl yapmalıyız ya da hangi nitelikte firmalardan bilezikleri temin edebiliriz? Bilezikleri değerlendirme biçimimiz nasıl olursa kazanç marjı elde edebiliriz gibi sorulara yanıt aramaya çalışacağız. Hediyelik bileziklerin 14 ayar olanları 2,5 gramdan başlamaktadır. Lakin bu 14 ayar bileziklerin bir özelliği vardır ki o da 22 ayar çeşidi bilezik görünümünde olmalarıdır. Felsefede hep dedikleri gibi görünen aslını aratır her zaman, görünen aslı değildir çoğunlukla, Hediyelik bilezik alırken Hediyelik bilezikler bir görünüşünüzde harikalar yaratabilir. Bu nedenle hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak Hediyelik bilezik modellerini tercih edebilirsiniz. 
Bireysel yatırımcılar ya Hediyelik bilezik almak isteyenler 22 ayar çeşidi bileziklerin altının has değerini kaybetmeden üretildiğini ve işçilik maliyetlerinin son derece az olduğunu göz önünde bulundurabilirler. Öyle ki çoğu kişi 14 ayar hediyelik bileziğin görünüşüne hayranlık duyabilir. Her ne kadar altın oranı düşük olsa da naif ve kibar durduklarından dolayı çoğu kadın günlük kullanım için bu bilezik çeşidini tercih eder. Hediyelik bilezik alırken özellikle dikkat edilmesi gereken bir husus da şudur, irtibat içinde olduğunuz firmaların kurumsal niteliğine ve kurumun itibarına dikkat etmek gerektiğidir. Kurumsal nitelik kurumsal itibar getirir. Böylelikle satıcı ile alıcı arasında güven ilişkisi kurulur. Altın ticareti tamamıyla güven üzerine kurulu olduğundan dolayı bireyler genellikle altınları kuyumculardan almayı tercih ederler. İtibarına güvenmiyorsanız o firmayla hiçbir alım satım ilişkisine dâhil olmayın en sonunda siz zararlı çıkarsınız sertifikasız ürünlerle karşılaşabilirsiniz ya da lisansı geçmiş sertifikalarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Altın alım-satımları karşılıklı güven ilişkisi olmadan yapılamaz, altın alım –satımı güven ilişkisini dayatır, dayatmalıdır da.
Hediyelik bilezik’i nasıl değerlendirilmeyelim, kazanç marjı yaratabilecek bir altın mıdır, altını kendinde var olan değeriyle kullanabilir miyim, işçilik maliyetleri ne kadar etkili gibi soruların cevabı, bankada vadeli altın mevduat hesabı açtırmaktan geçiyor. Bankada vadeli altın mevduat hesabı açtırırsanız altının kendinde var olan değerini korur ve kazanç marjı elde edersiniz, değere değer katmak buna denir. Altın alımlarına çok gözlenen Hediyelik bilezik aldığınızda başınıza gelme ihtimali bulunan bir durumda alerjik reaksiyon zannedilen ama her zaman o sebepten oluşmayan ciltte görülen kızarma, döküntü, kaşıntı gibi lekeler kurumsal itibarı olmayan firmalardan alınan imitasyon ürünün yarattığı tahribattır. Hediyelik bilezik,  görünüş paranoyası yaratan 14 ayarlarıyla altın severlerin ilgisini çekiyor. Lakin yatırım ekseninde 22 ayara benzeyen 22 ayar değerinde demek değildir.  Bu yüzden, 14 ayar Hediyelik bilezik bir alternatif olabilir ama yine de 22 ayar altın çeşidi hediyelik bileklikler kılçıksız balıktır çünkü işçilik maliyetli yoktur böylelikle altının kendinde var olan has değerini koruduğu bir portföy ortaya çıkar. Kazanç marjı elde etmenin aracı ve kişisel ticaret marjını artırmak için önemli bir basamaktır. Kurumsal itibar ne demektir aslında kurumsal itibar altın severin kalbidir eğer kurumsal itibarı olan firmaları tercih ederseniz, yatırımlarınız geleceğe güvenle ilerleyecektir yarınların teminatı olan yatırımlar böylelikle değerine değer katma, kazanç marjı yaratma aktüalitesini kendinde bulacaktır.
Hediyelik bilezik, sirkeli suyla dezenfekte edilerek temizlendiğinde her türlü zararlı mikroorganizmadan arındırılır. Hijyenin yanı sıra kararma oluşan altın bileziklerin eski haline döndürülebilmesi için sarraf ve kuyumculardan da yardım isteyebilirsiniz. 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur