WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Altın Kolyeler

Altın Kolyeler

 Altın Kolyeler

Altın Kolyeler pek çok çeşitte ve modelde üretilirler. Çeşidine ve modeline karar verirken tarzınızı ve stilinize uygun olan ve belirli saflıkla üretilen altın kolye modellerinden biri de Altın Kolyelerdir. Altın Kolyeler 14 ayar, 22 ayar ve 24 ayar olarak karşınıza çıkar. Daha düşük gramaja sahip Altın Kolyeler de bulunur. 14 ayar içerisine farklı madenler karıştırıldıklarından dolayı ayar düşüktür. 22 ayar kolyeler ise neredeyse yüz yüz saf altından oluşur. Fakat ayarı en yüksek ve yüzde yüz saf olan Altın Kolyeler 24 ayar olarak satışa sunulur. 22 ayar Altın Kolyeler yüzde 90 saflıkla üretildiklerinden dolayı fiyatı uygun ve saflık olarak oldukça tatmin edicidir. İçerisine daha fazla maden karıştırılan 18 ve 14 gibi Altın Kolyeler de bulunur. Bu Altın Kolyeler her bütçeye uygun olarak üretilir. Hediye alternatifi olarak değerlendirebileceğiniz ayarlardan biri olan 22 ayar altın, hem yatırım amaçlı hem de günlük kullanıma uygun olarak alınabilen Altın Kolyeler arasındaki en uygun fiyatlı kolyedir. 24 saflıkla bulunan kolyeler ise gösterişli, iddialı kolyelerdir. 24 ayar olan Altın Kolyeler yüzde yüz saflıkla üretildiklerinden dolayı fiyatları daha yüksektir.  
Altın uzun ömürlü olduğundan dolayı; kendiniz için değerlendirebildiğiniz gibi sevdiklerinize de  hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. 14,22 ve 24 ayar Altın Kolyeler, satın alındıklarında hiçbir şekilde zarara uğratmadıklarından dolayı her zaman hediye ya da yatırım olarak satın alınan takılardan biridir. Alıcısını zarara uğratmadığı gibi çok uzun yıllar güvenle kullanılabilen altın takılardan biridir. Geleneksel olarak; çeyrek, yarım, tam alın takılsa da bazen Altın Kolyeler de tercih edilir. Düğünlerde geline takılan Altın Kolyeler, çift için yatırım olarak düşünüldüğünden dolayı 24 ayar olarak takılabilir. Özellikle de yeni nesil gençler özel günlerde de Altın Kolyeleri tercih ederler. Bunu nedeni ise Altın Kolyelerin her zaman kullanılabildiğidir.  Sadece düğün gibi özel günlerde değil yıl dönümlerinde ya da günlük hayatta hediye olarak da alınabilen zarif ve şık duran kolyeler de vardır. Sevdikleriniz için seçeceğiniz Altın Kolyeler ile sevdiğiniz kişinin tarzının uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz.
Pek çok altın kolye modelleri bulunur. Bu Altın Kolyeler özel davetlerde kullanılan zarif, şık ve gösterişli taşlarla tasarlanabilirler. Gün yaşamda kullanılan Altın Kolyelerden farklı olarak görünüş olarak ağır ve gösterişlidir. Tüm kadınlara hitap eden sade ve naif modeller ise günlük hayatta kullanılabilen modellerdir.
Her kadının zevki ve tercih farklı olabilir. Bu nedenle Altın Kolyeler farklı renklerde, ayarlarda ve biçimlerle üretilirler. Altının içerisine belirli oranlarla karıştırılan elementlerle altının rengi değişir. Bu renkler rose altın ve beyaz altın olarak adlandırılır. Kadınların zevklerine göre seçecekleri bu renklerle iş hayatlarındaki zarifliği de ön olana çıkarır. Bu nedenle kendiniz için tercih edeceğiniz Altın Kolyeler sizin tarzınızı ve stilinizi de yansıtacağını unutmamalısınız.
Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en değerli madenden üretilen Altın Kolyeler, sevdiğiniz kişinin kendisini daha da özel hissetmesini sağlar. Bu nedenle Altın Kolyeler; isimli, harfli, figürlü olarak da üretilir. Sevdiğiniz kişinin isminin ya da baş harfinin bulunduğu kolyeleri tercih ederek özel anınızı daha özel olmasını sağlayabilirsiniz. Anneniz, kız kardeşiniz, kız arkadaşınız, eşiniz ya da kız çocuğunuzun sevdiği figürleri de tercih ederek unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz.
Altın Kolyeler zamanla kararabilir. Bu gibi durumlarda karbonat ve ılık su kullanarak kolyenizi temizleyebilirsiniz. Temizle işleminiz olumlu sonuçlanmazsa kuyumcudan yardım alarak kolyenizi ilk günkü kadar parlak olmasını sağlayabilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur