WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

İşçiliksiz Bilezik

İşçiliksiz Bilezik

 İşçiliksiz Bilezik

Ülkemizde altın yatırım ürünü olarak genellikle işçiliksiz altınlar satın alınır. Bu altınların alınmasındaki sebeplerden biri de alış ve satış arasındaki farkın az olmasıdır. Takı amaçlı olarak da kullanılan İsçiliksiz Bilezik 22 ayar olarak satışa sunulur. Bu İsçiliksiz Bilezik farklı şekillerde tasarlanırlar. Bu tasarımlardan biri de ikiye ayrılabilen bileziklerdir. Fakat bu ikiye ayrılan İsçiliksiz Bilezik kelepçe olarak adlandırılır. 
Yapılırken oldukça emek ve zaman harcanan işçilikli bileziklerin aksine bu bilezikler kolay bir şekilde model haline getirilir ve üzerlerinde desen veya işleme bulunmaz.  Göze hitap eden işlemelerin olmayışı yatırıp yaparken daha karlı olmanıza olanak tanır. Örneğin, aldığınız İsçiliksiz Bilezik alıp satılma sırasındaki zarar farkı azdır. Bu yüzden de hem özel günlük olarak kullanabilmek için hem de yatırım yapabilmek adına bu İsçiliksiz Bilezik oldukça sık tercih edilirler. Eğer bilezikte işçilik varsa alım ve satım arasındaki zarar farkı artacağından dolayı burma modelleri sıkça kullanılır. Bu İsçiliksiz Bileziklerin altın gramı da arttırılabilir. Sarrafa giderek ekletmek istediğiniz altın miktarını söyleyerek işçiliksiz bileğinizin gramını attırabilirsiniz. Bu bileziklerden altın gramını arttırabilirken aynı zaman da azalttırabilirsiniz. Birçok gram altını yatırım amaçlı biriktirmek yerine İsçiliksiz Bilezikte gram artışı yapmak avantajlı sayılabilir. Bir bileziğin işçiliksiz olup olmadığını anlamak için bileziğin gram fiyatını öğrenebilirsiniz. Öğreneceğiniz bu fiyat geleneksel olan 22 ayar üçlü burma bilezikle aynı fiyattaysa İsçiliksiz Bileziktir. İşçilik ücreti sadece alırken ödenir. 
İşçiliksiz burma bilezikler, altın çubuklarının birbiri üzerine burulmasıyla üretilir. Makine yardımıyla yapılan burma bilezikler de işçiliksiz olarak alınıp satılabilir. Desenli ve işlemeli bileziklerin pek çoğu burma bilezikler gibi işçiliksiz olabilir. Günümüzde bilezikler çoğunlukla makine yardımıyla yapılır. Bu sebeple de bileziklerin üzerindeki desenler için işçilik ücreti ödenmez. Bu yüzden işçiliksiz ya da az işçilikli bilezikler yatırım amacıyla tercih edilebilir. 
Evlenecek ya da nişan yapacak çiftlerin altın yatırımı yaparken oldukça dikkat etmesi gereken bir konu da hangi bileziği tercih edecekleridir. Altın yatırımının önemli parçalarından biri olan İsçiliksiz Bilezikler satın alırken altın değeriyle uygulanan işçilik arasındaki orantıya dikkat edilmesi gerekir.  
Dijitalleşen dünyada alışverişler de sanallaşmaya başladı. Gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte internet satışının artması göz önünde bulundurularak altın ve altın ürünleri de internetten satın alınıp satılamaya başlanmıştır. Bu nedenle internetten işçiliksiz altın bilezik alırken dikakt etmeniz gereken hususlardan biri de ürünün sertifikasının olup olmadığıdır. Bu sebeple kurumsal olmayan sarraftan altın ürünlerinden biri olan İsçiliksiz Bilezik alınmaması önerilir.  
Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan 22 ayar İsçiliksiz Bilezik kullanarak stilinizi güçlendirebilirsiniz. Günlük kullanabileceğiniz modelleri de olan bu İsçiliksiz Bileziklerin oldukça gösterişli modelleri de bulunur. Taşlı ve taşsız olarak sınıflandırılabilen bu İsçiliksiz Bilezikleri tarzınıza ve kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz. Genç yaş gruplarında taşsız modeller tercih edilirken, olgun yaş gruplarında taşlı modelleri tercih edilir. Bunun sebebi taş işlemelerinin ağır modeller olarak görülmesidir. Klasik ve geleneksel modellerden biri olan işçiliksiz ve taşsız modeller genel olarak her yaş grubuna uygundur. Fakat özel gün ve davetlerde tercih edebileceğiniz, tarzınıza uygun şık ve gösterişli modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu işçiliksiz taşsız modelleri iş yaşamınızda da kullanabilirsiniz. Güçlü bir imaj için kullanılan altın ürünlerinin size uygun olanını tercih ederek bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İşçiliksiz bilezikleri ister kendiniz için tercih edebilir veya isterseniz hediye alternatifi olarak değerlendirerek sevdiklerinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur