WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Serbest Piyasa Altın Fiyatları

Serbest Piyasa Altın Fiyatları

 Serbest Piyasa Altın Fiyatları

Altın dünyanın en kıymetli ve değerli madenlerinden biridir. Yumuşak olduğun dolayı kolay şekil verilebilen altın, pek çok çeşitle ve modelle karşınıza çıkar. Yatırım amacıyla alınan altın modelleri ve çeşitleri aynı zamanda hediye olarak da alınabilir. Hediye edilen kişinin en zor anlarında kendisine yardımcı olması için de hediye edilebilen altın işlemeli ve işlemesiz olarak iki farklı şekilde üretilir. Bu işlemeli ve işlemesiz üretimin yanı sıra Trabzon, Adana burma gibi ismini illerden alan burma bileziklerin özel bir şekilde üretilen altın modelleri de vardır. Bu özel olarak üretilen altın ziynet eşyalarının satımı diğer altın model ve çeşitlerine göre oldukça yüksektir. Geleneksel tarzda üretildiklerinden dolayı yıllar geçse de değer kaybetmezler.  Fakat işçilikli bilezikler, özel ve geleneksel üretilen altın modellerinin sıra satın alınırken işçilik ücreti ödenir. Ancak aynı işçilikli altın modelinin satışı yapılırken işçilik ücreti geri ödenmez. Bu nedenle Serbest Piyasa Altın Fiyatları baz alınarak, satış işlemini gerçekleştireceğiniz altın modelinin sadece ayar ve gramına bakarak fiyatını tahmin etmeniz gereklidir. Serbest Piyasa Altın Fiyatları içerisinde işçiliksiz, 24 ve 22 ayar ve gramı yüksek olan takılar size avantaj sağlar. 
Bunların yanı sıra yuvarlak ya da dikdörtgen şekillere sahip; gram altın da oldukça avantajlıdır. Çünkü Serbest Piyasa Altın Fiyatları gram altın baz alınarak belirlenir. Bu nedenle Gram, çeyrek, yarım, tam altınları tercih edebilirsiniz. Yatırımcıların sıklıkla tercih ettiği bu altın modelleri ve çeşitleri Serbest Piyasa Altın Fiyatları dikkate alındığında zarara uğramanız oldukça düşük bir olasılıktır. 
Serbest Piyasa Altın Fiyatları, canlı olarak takip edilebilen altın kurunun yanı sıra; bankalarda, kuyumcularda ve çevrim içi internet sitelerinde farklılıklar görülür. Bu nedenle altın alış satış işlemlerinden önce mutlaka piyasa araştırması yapmanız gerekir. 
Altın piyasası oldukça hareketlidir. Bu nedenden dolayı Serbest Piyasa Altın Fiyatları bankalardaki altın fiyatları arasında farklılıklar görülür. Türkiye’nin altın akışının en yoğun olduğu yer olan Kapalı Çarşı gibi yerlerde de Serbest Piyasa Altın Fiyatları fark eder. Anlık kur farklarından kaynaklanan bu değişikler çok büyük farklar olmamakla birlikte kuyumcunun inisiyatifine kalır. 
Kuyumcular canlı olarak takip edebildiklerinden dolayı Serbest Piyasa Altın Fiyatları günceldir. Fakat bankalardan ya da çevrim içi sitelerden alınan altın fiyatları Serbest Piyasa Altın Fiyatları arasında ufak da olsa farklar bulunur. Başka bir handikap daha vardır. O da bazı bankalar hariç fiziksel altın verilmemesidir. Fiziksel altın yerine, altının para olarak karşılığı verilir. Bu da Serbest Piyasa Altın Fiyatları göz önünde bulundurulduğunda dezavantajlı bir işlem de olabilir. Bu nedenle farklı illerde de bulunan Kapalı Çarşı gibi altın siyasasının nabzını tutar yerlerde güvenli ve hızlı bir şekilde altın alışverişi yapabilirsiniz. Bu altın alışverişi, serbest altın piyasası fiyatları anlık olarak takip edilerek alışveriş yapılır. Bu sayede altın alış ve satış işlemleriniz Serbest Piyasa Altın Fiyatları ve altın kurunun anlık değişimine göre gerçekleşmiş olur. Bu durumda da yatırımcılar zarardan çok kar yaparlar. 
Serbest Piyasa Altın Fiyatları, altın kurundaki gram altının birim fiyatı üzerinden ve ons üzerinden takip edilebilir.
Altın uzun vadede oldukça önemli bir yatırım aracıdır. Bu nedenle gram alarak dahi yatırım yapabilirsiniz. Anlık olarak takip edebildiğiniz Serbest Piyasa Altın Fiyatları, günlük, aylık hatta yıllık olarak a takip edebilirsiniz. Altın kurunu ve altın piyasasını ne kadar düzenli takip ederseniz avantajınız da o derece yüksek olur. 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur