WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Ajda bilezik

Ajda bilezik

 Ajda bilezik

Ajda bilezik neden almalıyım ya da yatırım portföyünde ne gibi ayrıcalık sağlar? Bu bileziği aldığımda kazanç marjımı hangi eksende değiştirecek gibi sorulara cevap vereceğiz. 
Ajda bilezik işçilik maliyetleri törpülendiğinde aslında cazip bir yatırımdır. Fakat sadece yatırım ekseninde değil kadınların kullanımları için konforlu bir bileziktir ve aynı zamanda aslında bileğe uygun bir bilezik tercih edildiğinde günlük kullanımda son derece kolaylık sağlayacaktır. Ajda bilezik kullanım kolaylığının yanı sıra öz saygınızı da arttıracaktır. Çünkü bedenin konforu psikolojik gerginliği azaltır. 
Örneğin, Ajda bilezik ya da herhangi başka bir takı kurumsal niteliği olmayan firmalardan alındığında özellikle alerjik reaksiyon zannedilen ama imite edilmiş ürünlerin yol açtığı ciltte görülen kızarma, terleme, kaşıntı gibi belirtilere neden olabilir. Bu yüzden kurumsal nitelik irtibat içinde olduğunuz firmanın her şeyidir. Ajda bilezik aldığınızda özellikle 22 ayar cinsi bilezikler tercih edebilirsiniz. Çünkü 22 ayar çeşidi altınlarda işçilik maliyeti son derece azalır ve altının kendinde var olan marjı korunur. Bu sebeple 22 ayar altınlar kazanç marjını artıracak ekseniniz pozitif tarafa evrilecektir. Kurumsal niteliği olmayan firmalar sizlere imitasyon ürün verebileceği gibi sertifikası olmayan ürün verebilir ve hatta lisansı geçmiş sertifikalarla yüz yüze kaldığınızda muhatabınız olmayabilir. Çünkü firmanın kurumsal niteliği olmaması demek bir muhatap bulamamak demektir.
Ajda bilezik almak için nedene ihtiyaç yoktur şık tasarımlar ve kişiye özel bilezik imkânı sunar firmalar, istediğiniz motifi işleyerek ve kusursuz bir bilezik ortaya çıkarırlar sizin için Ajda bilezik hem şıklığıyla hem de yatırım imkânıyla cazip bir altın modelidir. İnce ve tüy gibi hafif bilezikler her zaman keyif verir. Ajda bilezik de böyle bir altındır. İstediğiniz kalınlıkta bulabileceğiniz bir kullanım ve yatırım aracıdır. Bileziklerinizi aldıktan sonra onları değerlendirme biçimi de son derece mühimdir. Çünkü altınlarınızın değerini koruması ve kendi var olan has değerini kaybetmemesi ve sizlerin kazanç marjının düşmemesi için altınlarınızı altın kuruna uygun bir şekilde arttırabilirsiniz. Altınınız değerlenirken var olan yatırımı da kaybetmemiş olursunuz. Bankada altın alan kişiler de altınlarını güvenilir bir vadeli hesapta tutar. Çünkü değere değer katarak yarınlarınızı kurtarabilirsiniz. Yarının teminatı bugün yapacağınız yatırımlardan geçer. Aslında sadece Ajda bilezik alırken değil, tüm altın modelleri ve çeşitlerini alırken, altının çok değerli bir yatırım aracı olduğu unutulmamalıdır. 
Altın alım ve satımlarında özelikle dikkat edeceğimiz bir husus da kurumsal niteliktir. Çünkü iletişim halinde olduğunuz firma sizin çevrenize karşı da bir sorumluluk taşımanıza neden olur. Örneğin anneniz, eşiniz, kız kardeşiniz ve ya kız çocuğunuza özel günde hediye edebileceğiniz Ajda bileziğin imitasyonunu satanlardan aldığınızda bir takım olumsuzluklarla karşılaşılabilir. Bu nedenle olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına Ajda bilezik çeşitlerini kuyumculardan veya bilinen markaların web sitelerinden satın alabilirsiniz.
Ajda bilezik kullanırken özellikle bakımına dikkat etmek gerekir. Düzenli olarak sirkeli suyla dezenfekte edilmesi gereken bilezikler dış dünyadan aldığı zararlı mikroorganizmaları kapalı ortamlara taşıyabilir. Bu yüzden, bileziklerin bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Bileziklerin bakımını diş fırçasına süreceğiniz bir macunla da yapabilirsiniz. Fırçaya sürdüğünüz macun bileziğe teneffüs ettikten sonra bileziğin üzerindeki zararlı mikroorganizmalar sindirilmiş olur. Ajda bilezik ya da herhangi bir altın takı alırken irtibat kurduğumuz firmanın itibarına dikkat edilmelidir. alım satım işlemleri karşılıklı güven üzerine kuruludur. Bir ürünü alırken de satarken de o kurumun niteliği, itibarı ilk bakılması gereken şeydir. Çünkü ağır sonuçlara neden olabilen bir durumdur. 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur