WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Altın Kolye Modelleri

Altın Kolye Modelleri

 Altın Kolye Modelleri

Kadınların sıklıkla kullandığı aksesuarlardan biri olan altın kolyeler pek çok modeller karşınıza çıkar. Altın Kolye Modelleri, yaş gruplarının kolaylıkla tercih edebileceği tarzlar düşünülerek üretilir. Her yaş grubu için farklı Altın Kolye Modelleri üretildiği gibi farklı yaş gruplarının ortak kullanabildiği Altın Kolye Modelleri de tasarlanır ve üretilir. 
Hangi yaş aralığında olunursa olunsun tarzınıza hareket katmak için ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak için farklı tasarımları bulunan Altın Kolye Modelleri tercih edilebilir. Bu Altın Kolye Modelleri temel olarak taşlı ve taşsız olarak iki ayrı kategoride incelemek mümkündür. Taşsız kolyeler günlük kullanabilen modelleri kapsar. Bu taşsız kolyeler, genç yaşlardan itibaren tüm yaş grupları için kullanılabilen takılardır. Fakat taşlı kolyeler için genelleme yapmak tarzınızın dışına çıkmaktan ziyade sizi yaşça olgun ya da küçük de gösterebilir. Bu sebeple tercih edeceğiniz taşlı Altın Kolye Modelleri içerisinde zincir kolye, çoklu kolye, taşlı ve incili olmak üzere pek çok modeli bulanabilen bu kolyeleri sevdiklerinizin tarzına veya kendi tarzınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz. 
Altın Kolye Modelleri, kendinizi şımartmak için ya da sevdiklerinize hediye alternatifi olarak değerlendirmek için de sıkça satın alınan ziynet grubudur. Seçeceğiniz altın kolyeyle sevdiklerinizi şımartırken, kendilerini önemli hissetmelerine olanak tanımış olursunuz. Düğün, nişan, söz gibi önemli zamanlarda hediye edebileceğiniz gibi doğum günlerinde ya da tanışma yıl dönümlerinde de hediye edebilirsiniz. Tüm Altın Kolye Modelleri, her kadın için özel olarak tasarlanır. Her altın takı ürünü sevdiklerinize olan duygularınızı ve hislerinizi ifade etmem en kısa yoludur Altın Kolye Modelleri içerisinde bulunan, sevdiklerinizin tarzına uygun olarak tasarlanan kolyelerini seçmeye özen göstererek verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. 
Anneniz, eşiniz veya genç kızınız için tercih edebileceğiniz Altın Kolye Modelleri oldukça fazladır. Örneğin; anneniz için seçeceğiniz kolye minimal ve sade tasarımlı olanları tercih edebilirken aynı zamanda taşlı ve ağır görünen taşlı Altın Kolye Modellerini de tercih edebilirsiniz. Eşiniz için ise kullanacağı alana göre günlük veya özel dünlerde takabileceği gösterişli, ağır ve zarif kolyeleri tercih edebilirsiniz. Genç kızınız için ise küçük taşlı veya figürlü Altın Kolye Modellerini tercih edebilirsiniz. 
Sahip olduğunuz Altın Kolye Modelleri, kullanılan madene bağlı olarak uzun süre kullanabileceğiniz gibi nesilden nesile aktararak kendinizi yaşatabilirsiniz. Aile yadigârı olarak ifade edilen ziynet eşyaları oldukça değerli ve dikkat çekici takılar olmakla birlikte annenizden size, sizden de çocuğunuza aktarabileceğiniz minimal ve sade tasarımlara sahip Altın Kolye Modelleri de olabilir. Değer verdiğiniz insanlara kendinize ait ziynetleri bırakarak anıların yaşanmasını sağlayabilirsiniz. 
Altın Kolye Modellerini seçerken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bunlardan ilki seçeceğiniz altın kolyenin, kullanan kişinin fiziğiyle uyumlu olmasıdır. Bir diğeri ise boynun genişliği uzunluğudur. Kolye üzerinde bulunan zincirin, kullanacak olan kişinin boynunda rahat bir şekilde burabilmesi için boynun genişliğine dikkat edebilirsiniz. 
Kişiselleştirilmiş kolyeler de sıkça hediye alternatifi olarak kullanılır. Kullanacak olan kişinin baş harfi veya ismi yazılacağı gibi, ailesinin de isimleri yazılabilen özel kolyeler her zaman popülerdir. Çünkü kullanan kişiye kendinizi hatırlatırken aynı zamanda da ailesini ve kendisini oldukça önemli hissetmesi sağlanmış olunur. 
Minimal tasarımları önemseyen ve sadelikten hoşlanan kadınlar taşsız Altın Kolye Modelleri kullanırken, ışıltılı kolyeleri seven kadınların taşlı kolyeleri sevdiğini hatırlatmakta fayda var. Bu sayede seçeceğiniz Altın Kolye Modellerini seçmeniz de kolaylaşacaktır. Bahsedilen bu konular ışığında her kadın değerli olduğunu hissetmek ister. 
 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur