WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Çeyrek Altın Fiyatları

Çeyrek Altın Fiyatları

 Çeyrek Altın Fiyatları

Altın geçmişte her ne kadar takı olarak kullanılsa da en başında ticari amaçlarla kullanılmıştır. Her dönemde zenginliğin bir göstergesi olan altın, günümüzde de bu anlayışı sürdürmektedir. Şu an kâğıt ve madeni para kullansak da altın hala değerinden bir şey kaybetmemiştir. Bu nedenle geleneksel olarak devam eden düğünlerde altın, çiftin yatırım yapması amacıyla takılır. Gram, çeyrek, yarım, tam altın takılmakta birlikte fiyatının ne çok az ne de çok fazla olduğundan dolayı çeyrek altın sıklıkla tercih edilir. Genellikle sünnet düğünü ya da evliliğin olduğu düğünlerde çokça rağbet gören takılan altınlardan biri de çeyrek altındır. Çiftlerin en zor anlarında yardımcı olması adına takılan çeyrek altın istenildiği anda kolayca elden çıkarılabilir. Çeyrek Altın Fiyatları her an değişmektedir. Anlık, günlük, haftalık, yıllık hatta yıllık olarak Çeyrek Altın Fiyatları kolaylıkla takip edilebilir ve incelenebilir.   Çeyrek Altın Fiyatları canlı olarak takip edilebildiğinden dolayı, yapılacak olan yatırımın kazançlı olması beklenir. Fakat altın fiyatları pek çok sebebe bağlı olmak üzere azalır veya artar. 
Çeyrek altın birçok farklı modeller ve çeşitle üretilir. Küçük altın da denilen çeyrek altın iyi bir yatırım aracı olmakla birlikte takı olarak da oldukça uygundur. Çeyrek altın kolyeler veya çeyrek altınlı bileklik çeşitleri, son dönemlerde oldukça popüler olan modellerdir. Çeyrek altın, kazançlı bir yatırım aracı olmasının yanında görsel olarak da değerlidir. Çeyrek altın üretimi takı modellerini ve çeşitleri zenginleşmesi sayesinde pek çok farklı tasarımla karşınıza çıkar. Tekli ya da birkaç çeyrek altın ile birlikte hoş görünümünün yanında günlük hayatta güvenilir bir şekilde kullanılabilme imkânı tanımıştır. Çeyrek altın zincirli kolyelerle kombin oluşturabileceğiniz çeyrek altın bileklik modellerini de tercih edebilirsiniz. İpli, tuğralı altın bilezik ve çeyrek altın kolye modelleri her kadına yakışacak tasarımlarla dikkat çeker. 
Altın bilezik modelleri, çeyrek altın ile birlikte bilekliğin diğer tarafları da altından yapılmış olabilir. Bu durum bileziğin daha değerli olmasını sağlar. Altın bileklikler, daha estetik bir görünüme sahip olurlar. Farklı değerli madenlerden üretilen çeyrek altın kullanılan bileklikler de bulunur. Bilek kısmında gümüş kullanılan ve deri veya iplikle tasarlanan bu bilezikler üretilirken kullanılan malzemelerden bazılarıdır. Bu nedenle Çeyrek Altın Fiyatları ve diğer çeyrek altınlı modellerin fiyatları arasında fark olabilir. Pek çok altın çeşidinde olduğu gibi, çeyrek altınlı bilezik ve çeyrekli kolye modelleri farklı gramlara ve saflıklarla üretilir. 14 ayar ya da 22 saflıkta olanlar çokça rağbet gören çeşitlerdir. 14 ayar altın, daha düşük bütçeye sahip yatırımcıların tercih ettiği ayardır. Kullanıcıları için de oldukça uygundur. Fakat 22 ayar altını tercih eden yatırımcılar, uzun vadede daha fazla avantajlıdır.
Çeyrek altının saflığının yani ayarının değişmesi, sadece altının fiyatını etkilemez. Aynı zamanda değişen altın gramı ve altının sertliği gibi etkenler de Çeyrek Altın Fiyatları belirlenmesinde etkin rol oynar. Bu saflık oranı düştükçe, altının içerisinde bulunan gümüş ve bakır gibi elementlerin oranı da artmış olur. Bu elementlerin artışıyla altının sertliği de artar.
Çeyrek Altın Fiyatlarıyla ilgili olarak bilinmesi gereken bir diğer husus ise üzerinde bulunan basım tarihidir. Eski çeyrek ile yeni Çeyrek Altın Fiyatları kıyaslandığı zaman birbirinden farklı olduğu fark edilebilir. Çeyrek Altın Fiyatları; bu altını satın alırken ve biriktirirken, yatırım yapacakların eski tarihli Çeyrek Altın Fiyatlarını ve doğal olarak eski tarihli Çeyrek Altın Fiyatları ile ilgili bilgi edinmesi gerekir.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur