WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Şarnelli Bilezik

Şarnelli Bilezik

 Şarnelli Bilezik

Şarnelli Bileziği özellikle tel bileziklerden ayıran husus Şarnelli Bileğin iç tarafının başında ve sonunda destekleyici halka benzeri bir şey bulunmasıdır. Orta kısmının son derece ince olmasının nedeni budur. Şarnelli Bilezik son derece hassas kullanması gereken bir bilezik türüdür.  Yatırım amacıyla kullanacaksanız 22 ayar olan bileziklere yönelmeniz daha mantıklı olur. Özellikle Şarnelli Bilezik modelinde işçilik maliyeti yükselir. Fakat 22 ayar olan bileziklerde daha az işçilik maliyetiyle karşılaşma ihtimali yüksektir. Altın piyasası kesinlik üzerine kurulu bir piyasa değildir. Bu nedenle altın kurunu takip ederek alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Şarnelli Bilezikler işçilik maliyeti olan ve hassas kullanım gerektiren takılardır böylelikle bir yatırım aracı olarak seçerken dikkat edebilirsiniz. Kazanç marjını hangi yönde etkiyeceğini hesaplamalı ve ona göre strateji geliştirmelisiniz. Şarnelli Bilezik ya da herhangi bir bilezik yatırım aracı olarak seçilmeden evvel işçilik maliyeti hesaplanarak olası bir satışta kazanç marjını belirlemek ve kazan eksenini negatife kaydırmamak gerekebilir.
Şarnelli Bilezik genişliği oldukça fazladır. Ağır gibi görünse de oldukça hafif bir bilezik modelidir. Zahmetli bir şekilde üretilen şarmelli bilezik modeli gösterişi ve iddialı görünmeyi tercih eden kadınların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alır. Doğu Anadolu düğünlerinde gelinlere sıklıkla Şarnelli Bilezik tercih edilir. Sarnelli Bilezik modelleri hem göz alıcı görümüyle de belli belirsiz detaylarla dikkat çeker. Günlük kullanım açısından da oldukça uygundur. Mesleğinize ve giyim tarzınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz Şarnelli Bilezik farklı gramajlarda da üretilebilir. 
Şarmelli bilezik alırken günlük kullanımın yanı sıra yatırım için de tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Yatırım amacı ile tercih edebileceğiniz Şarnelli Bilezik modellerinin işçilikli ve işçiliksiz olanları da vardır. Hem yatırım hem de günlük kullanıma uygun olarak sade ve zarif tasarıma sahip işçiliksiz Sarnelli Bilezikleri tercih edebilirsiniz. İsçiliksiz Sarnelli Bilezikleri nakite çevirirken daha karlı olabilirsiniz. Sarnelli Bilezikleri kendiniz için değerlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiklerinize hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz.  
Sarnelli Bilezikler orta yaş grubundan itibaren tüm yaştaki kadınların şıklığına şık katan özel bir modeldir. Şarnelli Bilezik de tıpkı burma ve kelepçe modelleri gibi özel olarak tasarlanır. Bu nedenle düğün takısı olarak da nitelendirilebilir. Günlük kullanımda rahatlık sağlayan hafifliğiyle ön plana çıkan Sarnelli Bilezik aynı zamanda düğün, nişan, söz ve sünnet merasimi gibi özel günlerde tercih edilebilir. Kıyafetinizin zarafetini Şarnelli Bilezik modelleriyle tamamlayabilirsiniz. 
Her kadın için mutlaka bir altın takı bulunur. Altın oldukça hassas ve kolay şekil verilebilen bir maden olduğundan dolayı gün geçtikçe pek çok takı ürünü tasarlanır ve üretilir. Sarnelli Bilezik de bu modellerden birisidir. Şarnelli Bilezik kullanırken sizi rahatsız etmemesi için bileziğinizin kalınlığına ve elinizin büyüklüğüne göre bir model seçebilirsiniz. Kolay takıp çıkarabilmek adına elinizin boyutu önemliyken, bileziğinizde çok hareket etmemesi için de bileziğinizin boyutu oldukça önemlidir. Günlük kullanım esnasında çarpmalara ve takılmalara dikkat edebilirsiniz. Hafif olduğundan dolayı bilekte varlığı hissedilmeyebilir. Bu gibi durumlarda küçük kazalarda darbe alabilir. Kuyumculardan ve sarraflardan profesyonel bir yardım alarak şarnelli bileziğinizi eski haline getirtebilirsiniz. 
Bileziklerin kullanımı kadar temizliği de oldukça önemlidir. Altın paslanmayan bir madendir. Fakat alkol oranı yüksek kozmetik ürünleri ve çamaşır suyu gibi asit oranı yüksek ürünlerle tepkimeye girdiğinde kararabilir. Bu gibi durumlarda kendiniz de bileziğinizi parlatabilirsiniz. Eğer yeteri kadar parlamadığını düşünüyorsanız kuyumculardan ve sarraflardan da profesyonel bir yardım alarak bileziğinizi parlatabilirsiniz.Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur