WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

22 Ayar Bilezik

22 Ayar Bilezik

 22 Ayar Bilezik

Her kadına özel olarak üretilen altın bilezik modelleri pek çok ayarda üretilir. Bunlardan biri de 22 Ayar Bilezik modelleridir. 22 Ayar Bilezik farklı tasarımlarla ön olana çıkar. Her dönem tüm kadınların gözdesi olan 22 Ayar Bilezik her kadına özel olarak üretilebilir. Kendine has bir çekiciliği olan 22 Ayar Bilezik genç yaştan itibaren tüm yaş gruplarına hitap eden özel bir bileziktir.
Altın denildiğinde akla ilk gelen 22 Ayar Bilezik modelleridir. Göz alıcı zerafete sahip olan 22 Ayar Bilezik, her kadını mutlu eden bir modeldir. Ziynet eşyalarını seven kadınlar arasında her zaman popüler olan 22 Ayar Bilezik özel davetlerde ve günlük yaşantıda kolaylıkla kullanılabilen modeller arasında bulunur.
Altın bilezikler, birbirinden farklı modellerde üretildikleri gibi farklı gramajlarda ve ayarlarda da üretilirler. Popüler bir takı olan altın bilezik;14 ayar, 22 ayar ve 24 ayar gibi birçok saflıkta üretilir. Fakat hem fiyat uygunluğundan kaynaklanan nedenlerle hem de pek çok modelli bulunduğundan dolayı 22 ayar altın bilezik çokça tercih edilir. 22 Ayar Bilezik içerisinde herhangi bir değerli maden karışımı bulunmaz. 22 Ayar Bilezikler de işçilikli ve işçiliksiz olmak üzere temelde iki farklı çeşidi bulunur. Uygulanan işçilikle birlikte 22 ayar altın bilezik farklı güzellikleri de beraberinde getirir. Estetik tasarımlara sahip 22 Ayar Bilezik modelleri tüm kadınları cezbeden modellerden biri olduğundan dolayı dilerseniz kendini için dilerseniz sevdiklerinize hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. Hediye alternatifi olarak değerlendirmek isterseniz, armağan edeceğiniz kişinin tarzını ve günlük giyim tarzını göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.
22 Ayar Bilezikler her tarza uygun olan işçilikli ya da işçiliksiz fark etmeksizin birçok modeli bulunur. Farklı gramlara sahip 22 Ayar Bileziklerin fiyatları da gram ve saflıklarına göre belirlenir. 22 ayar bileziğin gramı standart olarak 10 gramdan 30 grama kadar çıkar. 22 Ayar Bilezik; 15 gram, 20 gram, 25 gram gibi gramajlarla üretilebilir. Bu farklı gramlarda bulunan 22 Ayar Bilezik modellerini bütçenize uygun bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Eğer istediğiniz farklı gramajlar varsa isteğinize uygun olarak da 22 Ayar Bilezik modellerine sahip olabilirsiniz.
Tercih edeceğiniz gramajlara göre 22 Ayar Bilezik modelleri de değişiklik gösterir.  Orta kalitede 22 Ayar Bilezik tercih etmek isterseniz 15 ve 30 gram arasındaki gramajları tercih edebilirsiniz. Daha uygun fiyata, benzer gösterişe sahip olan 22 Ayar Bilezik modellerini 10 gram olanlarını değerlendirebilirsiniz. Bütçenize zarar vermeden sahip olabileceğiniz ya da hediye edebileceğiniz 10 gram olan 22 Ayar Bilezik hem yatırım aracı olarak hem de günlük kullanım için tercih edebilirsiniz.
Altın en eski tarihlerden bu güne kadar en çok tercih edilen yatırım aracıdır. Yatırım olarak alınan altınlardan biri de 22 Ayar Bilezik modelleridir. Her zevke uygun 10 gram 22 Ayar Bilezik modelleri, bilezik modelleri arasında en çok çeşidi bulunan gramajdır. Zarif ve naif tasarımlara sahip olan 10 gr 22 Ayar Bilezik en çok ilgi gören  kibrit çöpü veya ray bilezikler olarak adlandırılan çeşitlere sahiptir. Kibrit çöpü olarak adlandırılan 22 Ayar Bilezik çeşidi en çok rağbet gören bilezik çeşitlerden biridir. Ray çeşidi ise biraz daha büyük ayrıntılara sahiptir. 10 gram olan 22 Ayar Bilezik modelleri yatırım amaçlı en çok  satın alınan modeldir. İşçilik ve tasarım fiyat açısından hem gösterişli hem de naif olan bileziklerden biridir. Naif bir bilezik isterseniz bu bileziği tercih edebilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur