WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Altın Bileklik Modelleri

Altın Bileklik Modelleri

 Altın Bileklik Modelleri

Altın Bileklik Modelleri, kadınların aksesuar olarak sıkça kullandıkları takılardır. Altın Bileklik Modelleri; sakin ve sade tasarımların yanı sıra hareketli ve gösterişli modelleri de içerisinde bulundurur. Kadınların günlük hayatta ya da özel anlarında kıyafetlerinin şıklığını tamamlamak için kullandıkları altın bileklikler, taşlı ve taşsız olmak üzere iki farklı şekillerde üretilir. Kadınların bulundukları ortamda dikkat çekecekleri gösterişli taşlı modellerin yanı sıra zarif duruşlarıyla öne çıkabilecekleri sade ve hoş taşsız modeller de bulunur. Taşlı ve taşsız Altın Bileklik Modellerinin tümü her kadını özel kılmak için tasarlandıklarından dolayı genç yaştan itibaren tüm yaş gruplarında kullanılabilecekleri takılardır. 
Pek çok modeli bulunan Altın Bileklik Modelleri arasından tarzınıza uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi anneniz, kız arkadaşınız, eşiniz ve kızınız için de tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz en özel altın bilekliklerle sevdiklerinizi daha da özel kılabilirsiniz. 
Altın Bileklik Modellerinden biri olan zincir altın bilekliklerdir. Bu altın bileklikler hafif olduklarından dolayı günlük kullanıma uygundur. Günlük kullanımın dışında; nişan, yıl dönümü, doğum günü gibi sizin için özel olan anlarınızda da kullanabilirsiniz. Altın Bileklik Modelleri arasında bulunan zincir altın bilekliklerin taşlı olanları da mevcuttur. Taşlı bileklikler için kullanılan özel taşlarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 
Altın Bileklik Modelleri arasında bulunan bir diğer model ise örgüdür. Her dönem popüler olan örgü modeller günümüzde de oldukça modern ve şık duran bileklikler arasında yerini alır. 
Birbirinden şık ve zarif altın bileklikler parlak taşlarla da süslenirler. Çoklu kordonu olan bilekliklerin gram değeri diğer modellere göre daha fazladır. Bunun nedeni el işçiliğiyle zahmetli bir şekilde üretilmeleridir. Bu işçilik için, işçilikli Altın Bileklik Modellerinde sadece satın alım sırasında ücret ödenir. 
Altın Bileklik Modelleri; bağlantı bölümleri, kilitli menteşe sistemiyle veya kanca yardımıyla bileğe takılır. Altın bilekliklerin bileklikteki durumu ayarlanabilir olarak tasarlanır. Kanca ve kilitli menteşe sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilir bilekliklerde yine aynı şekilde sıkılıp, gevşetilebilir. Bu sayede bileğinizin kalınlığına göre kolayca ayarlayabilirsiniz. 
Her altın takı modellerinde olduğu gibi altın bilekleri modelleri için de belirli bir ayar bulunur. Bu ayar bilekliğin saflığını anlamakta yardımcı olur. Altın bileklikler genellikle 14,18, 22 ve 24 ayar olarak üretilir. Tercih edeceğiniz altın bilekliğin kaç ayar olduğunu bağlantı yerinde bulunan sayılardan anlayabilirsiniz. Sayı veya kodların anlamlarını bilmiyorsanız eğer kuyumcudan yardım alabilirsiniz. 
Her zaman kullanabileceğiniz altın bileklikler ince ve sade tasarlandıklarından dolayı gün boyu güvenle kullanabilirsiniz. Farklı giyim tarzlarınızla da uyum sağlayan sade ve zarif bilekliklerin küçük çocuklar için olanları da mevcuttur. 
Genç kızların rahat ve güvenle kullanabildikleri Altın Bileklik Modellerini olgun yaştaki kadınlar da kullanabilirler. Gösterişten uzak ve sakin tasarıma sahip olan bilekliklerle dikkat geçici bir hale gelebilirsiniz.
Kullandığınız Altın Bileklik Modelleri ile tercih edebileceğiniz küpe, kolye gibi takılarla kombin oluşturarak farklı zamanlarda farklı yerlere gidebilirsiniz. Düğün, nişan, söz veya doğum günü gibi özel anlarda rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz Altın Bileklik Modelleri ile her ortamda öne çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizin değerli olduklarını hatırlatmak ve anımsatmak için altın takı modellerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz; anneniz, eşiniz, kız arkadaşınız ve kız çocuklarınız için özel altın bileklikler tasarlayabilirsiniz. Bu sayede sevdikleriniz olduğundan daha değerli hissedebilirler. Sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak değerlendirirken kendiniz için de tercih edebileceğiniz altı bileklik modelleri bulunur. Altın bileklikler her kadını özel kılmak için önemli bir araçtır. 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur