WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

14 Ayar Bilezik

14 Ayar Bilezik

 14 Ayar Bilezik

Altın en eski zamanlardan bu yana hem erkekler için hem de kadınlar iççin özel takıların tasarlanabildiği ve üretilebildiği hassas aynı zamanda da değerli olan madenlerden biridir. Altın sadece kadınların takı amacıyla kullandığı ziynet eşyası olmaksızın günümüzde dahi erkeklerin de sıklıkla tercih ettiği değerli maden ürünlerinden biridir altın.  
14 Ayar Bilezik, düşük ayarda olmasına rağmen oldukça ilgi görür. Uygun fiyata sahip olabileceğiniz 14 Ayar Bilezik, farklı modellere ve tasarımlara sahiptir. 14 ayar olarak satışa sunulan; Trabzon, kelepçe, örgülü, tül, vidalı modeller ve tuğralı bilezikler mevcuttur. Oldukça zarif ve naif bir şekilde alıcısına sunulan 14 Ayar Bilezik hediyelik olarak tercih edilen bilezik modellerinden biridir. 14 ayar tül bilezik modeli en çok tercih edilen bilezik modelleri arasında bulunur. Hediyelik olarak sevdikleriniz için değerlendirirken kendinizi yansıtabileceğiniz sade modeller arasında da yerini alır. 
14 ayar altın bilezik gramları ve kalınlıkları değişiklik gösterebilir. Her altında olduğu gibi 14 ayar altın bilezik modellerinde de önemli olan gramdır. İnce tasarımları tercih eden zarif kadın en çok tercih ettiği 5 gram 14 ayar altın bilezik modellerinden biridir. Ayarı düşük olan altın bileziklerin gramı da düşük olduğundan dolayı en uygun olan bileziklerden biri haline gelir.  
14 Ayar Bilezik modellerini, erkekler bileklik olarak tercih ederler. Kadınların olduğu kadar erkekler için de altın takılar değerli ve anlamlıdır. 5 gramlık 14 Ayar Bilezik modellerini erkekler de inceliklerinden dolayı yoğun olarak tercih ederler. Erkeklerin tercih edebileceği modeller genellikle her iki cinsiyetin de kullanabileceği ürünler olduğundan dolayı 14 ayar ince olanlar yoğun ilgi görür. Her ne kadar 5 gram 14 ayar altın bilezikler iki cinsiyet için de değerli olsa da 10 gram olan 14 ayar altın bilezik modelleri daha çok tercih edilir. Kullanılan altının gramı, 14 ayar altın bilezik modellerinin kalınlığını da doğrudan etkiler. Eni ve kalınlığı fazla olan 20 gramlık 14 ayar altın bilezik modelleri hem ağır olduklarından dolayı hem de fiyat olarak daha yüksek olduklarından dolayı diğer bileziklere göre farklıdır.   14 Ayar Bilezik modellerinin eninin ve kalınlığının gramına göre farklılık göstermesinin yanı sıra bilezik zerindeki şeritler de kalın veya ince olarak tasarlanabilir. Örneğin, 14 ayar altın bilezik modellerinden biri olan 3 santimetrelik bir ölçüye sahip bilezikler çoğunlukla kalın ve ince modellerde kullanılır. 14 Ayar Bilezik modellerini tercih eden kullanıcılar Trabzon, kelepçeli, hasır ve örgü olan modellerde bulunan 3 santimetrelik altın şeritler oldukça dikkat çekicidir. Bu modellerin yanı sıra 14 ayar altın bileziklerin 2 santimetrelik bir kalınlığa sahip modeli de bulunur.2 santimetrelik kalınlıktaki 14 ayar altın bilezik modelleri genellikle ince ve orta kalınlıkta kuyumcularda yerini alır.  
14 ayar saflıktaki tuğralı bilezik modellerini erkeklerin sıklıkla tercih ettiği gibi kadınların da sıklıkla tercih ettiği 14 Ayar Bilezik modellerinden bir diğeridir.  Yine aynı şekilde 14 ayar olarak üretilen vidalı bilezik modelleri de erkek ve kadınların ortak zevkleri arasında yerini alır. Hem kadın hem de erkek için özel olarak üretilebilen vidalı modeller, düz tasarımlara sahip şık ve zarif duran 14 ayar altın bilezik modellerinden biridir. 
Bütün kadınların tarzına uyum sağlayan sade ve şık duran bu bilezik modelinin taşlı ve taşsız modelleri vardır. Taşlı modellerinde tercih edilen değerli parlak taşlar 14 ayar bileziği daha göz alıcı bir hale getirir.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur