WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Yıldızlı Ajda Bilezik

Yıldızlı Ajda Bilezik

 Yıldızlı Ajda Bilezik

Yıldızlı Ajda Bilezik  alırken nelere dikkat edilmeli ya da bu bileziğin kullanım alanları nerelerdir salt yatırım amaçlı mı kullanılır. Sizler Yıldızlı Ajda Bilezik  modellerini nereden alabilirsiniz gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. 
Yıldızlı Ajda Bilezik  8 gram ile 22 gram arasında değişiklik gösterir. Yıldızlı Ajda Bilezik  modeli diğer bileziklere orana daha sade ve narin bileziklerdir. Fazla ağdalı ve sanatlı üslubu olmayan bu bilezikler genç yaşta itibaren tüm yaş gruplarının sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alır. Burma bilezikler bilindiği gibi en çok orta yaş grubu tarafından tercih edilir. 
Ajda bilezik modelinin en önemli özelliği zarafeti ve ihtişamındaki sadeliktir. Ağır ve gösterişli bir işçiliğin görülmediği daha sade ve zarif desenlerle arşımıza çıkan Ajda bileziğin bir başka tarzı olan Yıldızlı Ajda Bilezik  de yine aynı zarafetin başka bir ardılıdır.
Sade bileziklerin bakımı da sadelikle, kolaylıkla yapılır. Ağır ve gösterişli bilezikleri daha titiz ve hassas bir şekilde kullanmak gerekir. Bileziğin işçiliği arttığında hem alım satım endeksi hem kullanım endeksi değişir ve karışır. Bu nedenle işçilik maliyetleri arttıkça altının kendinde var olan has değerinden kayıplar yaşanır. Durum böyle olduğunda yatırımcının kazanç marjı düşer. Bu nedenle özellikle Yıldızlı Ajda Bilezik  modeli tüm zarif ve sadeliği ile hem kullanımda estetik bir şablon hem de yatırımda avantajlı bir modeldir.
Yıldızlı Ajda Bilezik  alımında ve satımında özellikle tercih edeceğiniz firma ya da kuyumcu çok önemlidir. Altın bilezik modelleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer aldığından dolayı sahtesi de oldukça çoktur. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte çevrimiçi alışveriş sitelerinde bilinen ve ünlü markalar dışında yapacağınız altın alışverişlerinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu problemlerden biri de sertikasız ürünler veya lisansı geçmiş sertifikalarla satılan altın modelleri ve çeşitleridir. Yıldızlı Ajda Bilezik  modellerini satın alırken sahte ürünlere dikkat edilmediğinde özellikle çeşitli alerjik belirtiler görülebilir. Fakat bu alerjik belirtiler her zaman altının sahte olmasından kaynaklanmaz. Aynı zamanda nadir de olsa altına olan alerjinin de bir sonucu olarak da alerjik belirtiler gözlemlenebilir. Bu nedenle altına ajerjinizin olup olmadığını test yaptırarak öğrenebilirsiniz.
Bilezik alımı kadar kriz anlarında değerlendirme biçiminiz de oldukça önemlidir. Yastık altındaki yuvarlak şekilde basılan gram, çeyrek, yarım altın gibi altınların yanı sıra bileziklerinizi de bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Değere eğer katma, artı değer üretme biçimi kazanabileceğiniz Yıldızlı Ajda Bilezik  modellerinin kendisinde var olan değerini korumak amacıyla uzun vadeli bir yatırım aracı olarak değerlendirebilirsiniz. Bilezikleri bozdururken altın kurundaki hareketliliği anlık, günlük, haftalık ve aylık olmak üzere gözlemleyerek ve kar elde edebileceğinizi ön görerek nakite çevirebilirsiniz. Bu sayede alırken avantajlı olduğunuz gibi satarken de avantajlı hale gelebilirsiniz.
  Yıldızlı Ajda Bilezik  modellerini titizlik ve itina ile kullanarak ömrünü uzatabilirsiniz. Sahip olduğunuz altın bilezik şık görünümünü kaybetmemesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle altının zarafetini ve şık görünürlüğünü artıracağından dolayı narin ve saf güzellikteki bileziğinizde güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıldızlı Ajda Bilezik  modellerini ve sahip olduğunuz herhangi bir altın takınızı karbonatlı suyla hafifçe silinerek düzenli bir şekilde temizlenebilirsiniz. Diş fırçası ve diş macunu yardımıyla da hafif bir şekilde temizleyerek de takılarınızı eski güzelliğine kavuşabilirsiniz. Altınlar paslanmasa da alkol oranı yüksek kozmetik ürünleri ve asit oranı yüksek temizleyici ürünleriyle bir araya geldiğinde kararabilirler. Altınlarınızı evde kendiniz parlatabileceğiniz gibi sarraf ve kuyumculardan profesyonel bir yardım da alabilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur