WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

İki Telli bilezik

İki Telli bilezik

 İki Telli bilezik

İki telli bilezik neden almalıyım ya da İki telli bilezik alırken nelere dikkat etmem gerekir sorularını yanıtlayacağız. 
İnsanlar altın yatırımı yaparken yardım almak isteyebilir. Altın alım sırasında yardım alınması, gelecek için yapılacak yatırımı da etkiler. Bu nedenle altın takı da alsanız işçiliksiz, ayarı ve gramı yüksek ürünleri tercih edebilirsiniz. 
İki telli bilezik özellikle işçilik maliyeti olan bileziklerdir. Bu yüzden bu bileziği tercih ederken altının kendinde var olan has değerinin, işçilik maliyetinden düşük olmaması önem teşkil eder. Çünkü bileziklerin özellikle ayar cinsinden değerleri düştükçe işçilik maliyetleri de artar. Böylelikle yatırım ekseninde kazanç endeksi düşüyor yatırımcının, İki telli bilezik yatırımlarında 22 ayar çeşidi altınlar üzerinden alım yapılırsa kazanç marjınız her zaman yükselecektir. İki telli bilezik 11 gram, 25 gram civarındadır. Her ne kadar gramajı yüksek olsa da oldukça naif bir modeldir.
İki telli bilezikleri sarraflardan ve kuyumcularda bulabilirken aynı zamanda bilinen ünlü markaların web sitelerinden de satın alabilirsiniz. İki telli bilezikler çok özel bir görünüme sahip modeller olduğundan dolayı sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. Özel anlarınızı daha da özel hale getirebilmek için İki telli bilezik modelini tercih edebilirsiniz. 
İki telli bilezik kullanırken özellikle bakımına da dikkat etmek gerekir. Kararma olmaması için parfüm ve çamaşır suyu kullanırken altın takılarınızı çıkarmanız oldukça faydalıdır. Kararmanın yanı sıra İki telli bileziklerin aralarına kaçabilecek partiküllerin de var olmasıdır. İki telli bileziklerinizi temizletmek ve aynı zamanda parlatmak için kuyumculardan yardım alabilirsiniz. 
İki telli bilezikler her yaş grubunun tercih edebileceği modeller arasında yer alır. Hafif ve tasarımının sade olmasından dolayı genç kızların sıkça ilgi duyduğu modellerin yanı sıra aynı zamanda yaşça olgun kadınlar da kibar ve zarif bir takı olarak da İki telli bilezik modelini tercih edebilir. İki telli bilezik oldukça iyi bir hediye alternatifidir. 
İki telli bilezik tercihinde ağır ve gösterişli bilezikler yerine daha sade bilezikleri tercih edilerek her ortamla uyum sağlayabilirsiniz. Bu yüzden abartılı ve gösterişli bilezikleri tercih etmek yerine sade ve şık bir ürünleri tercih edebilirsiniz. İki telli bilezik aynı zamanda abiye veya günlük kıyafetlerle de uyum sağlar. Zarif ve şık tasarımından dolayı tüm kadınların gözdesi olan İki telli bilezik birkaç adet takarak da zarafetinize zarafet katabilirsiniz. İki telli bilezikler tebrik ve doğum günü gibi günlerde de tercih edilebilir. 
İki telli bilezik satın alırken markanın bilinirliği oldukça önemlidir. Çokça tercih edilen bir model olduğundan dolayı imitasyonlarıyla da karşılaşmanız yüksek bir ihtimaldir. Bu nedenden dolayı web sitelerinden altın takı alışverişi yaparken marka bilinirliğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Kapalı çarşı gibi yerlerde de pek çok farklı gramajda ve ayarda İki telli bilezik bulabilirsiniz. Bu nedenle web sitelerinden almak yerine kuyumcu ve sarrafları da değerlendirebilirsiniz. 
İki telli bilezikler düğünlerde ve özel anlarda çokça tercih edilen naif ve kibar takılardan biridir. Çok ince yapısından kaynaklı olarak günlük kullanım için oldukça uygun bir takıdır. Fakat günlük kullanım sırasında parfüm ve çamaşır suyu gibi kimyasallardan korumanız gerekir. Altın paslanmaz bir madendir. Fakat kararabilir. Bu kararmalar, kuyumcu ve sarraflarda patlatma işlemiyle eski haline döndürülebilir. Parlatma işleminin yanı günlük kullanımlarda kirlenen altın takılarınızı da kuyumcu ve sahaflarda temizletebilirsiniz. Bu işlemlerle altın takınızın patlamasını sağlarken aynı zamanda da değerini geri kazanmasını sağlayabilirsiniz. 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur