WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Altın Künye

Altın Künye

 Altın Künye

Altın Künye, hem kadının hem erkeğin her yaşta kullanılabilen altın ürünleri arasında yer alır. Bebeklikte takılan künyelerin yanı sıra yetişkinler de Altın Künye farklı modellerle tercih edebilecekleri şekillerde tasarlanırlar. Yeni doğanlara ve çocuklara hediye alternatifi olarak değerlendirilen künyeler farklı modellerle üretilirler. Üzerinde nazar boncuğu, harfli ve figürlerin bulunduğu sade ve şık çeşitleri bulunur. Kadına, erkeğe ve çocuğa özgü olarak tasarlanan Altın Künyeler uzun süre kullanılabilen takı ürünlerinden biridir. Bebeklikte veya çocuklukta takılan künyeleri yetişkinlikte farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz.
Kız çocukları için kalpli, çiçekli tasarlanan künyelerin erkekler için olanları da mevcuttur. Erkekleri temsil eden mavi rengin kullanıldığı ve üzerine özel kelimelerin ya da erkek çocuğunuzun isimin yazabileceğiniz boş bir alan bulunur. Dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz bu boş alanı erkek çocuğunuz için değerlendirerek yıllar sonra dahi manevi anlamda değerli olmasını sağlayabilirsiniz. Bu boş alanın altına doğduğu günün tarihi gibi ebeveynler için çok özel olan bu tarihi de yazdırabilirsiniz.
Kız çocuklar için hoş ve şirin; kalp, çiçek, yaprak, yıldız, taç, kedi gibi figürlerle daha da özel hale getirilen bu Altın Künye modelleriyle kız çocuğunuza özel bir hediye verebilirsiniz. Çocuklarınıza özel bir hediye olan Altın Künye seçerken, çocuğunuzla bağdaşabilecek figürleri ve tasarımları seçmeniz oldukça önemlidir. Çocuklar da tıpkı yetişkinler gibi kendilerini ifade eden takıları kullanmaktan hoşlanırlar. bu nedenle seçeceğiniz Altın Künye ne kadar kız ya da erkek çocuğunuza hitap ederse o kadar anlamlı olur ve uzun süre kullanır.
Altın Künyelerde de diğer altın model ve çeşitlerinde olduğu gibi farklı ayar ve gramlarla üretilirler. Örneğin, yeni doğan bir bebek 8 gramlık bir Altın Künye takılabilir. Bu nedeni ise bebeğin kolunda ağırlık yapmaması ve büyük ve ağır grama sahip olan Altın Künyelerin bol geldiği takdirde bebeğin yüzünü çizmemesi içindir. Yeni doğan bebekler için tercih edilebilen bir diğer Altın Künye ise 14 ayar saflığa sahip ve 1.5 gram olan modellerdir. Günlük kullanıma da uygun olan bu Altın Künyeler alerjik maddeler içermediğinden dolayı bileğinde herhangi bir yan etki belirtisi göstermez.
Genellikle bebeklere hediye alternatifi olarak değerlendirilen Altın Künye, yetişkinlerin de kullanabilecekleri modellerle de üretilirler. Bilezik kullanmaktan hoşlanmayan fakat zarif ve ince yapıya sahip, yine çocuklardaki gibi nazar boncuğu, kalp, çiçek, şans getirdiğine inanılan yonca yaprağı gibi figürlerle tercih edebilecekleri modeller bulunur. Erkeklerde ise Altın Künye sade ve levhalı olan modellerini tercih edebilirler. Hafif ve gramı az olduğundan dolayı yetişkinler tarafından pek tercih edilmese de oldukça ilgi gören ve minimal olarak tasarlanan bilekliklerden biri de Altın Künyelerdir.
Altın Künyeler bebeklik ve çocukluk döneminde sıkça kullanılan altın ziynet eşyalarından biridir. Bu nedenle yetişkinler, Altın Künyenin bebekte alerji yapıp yapmayacağı sıklıkla sorulan bir sorudur. Altın doğal bir maden olduğundan dolayı alerjik bir etkisi bulunmaz. Üzerinde kullanılan doğal taşların bebekleri sakinleştirdiği söylenir. Bu nedenle Altın Künye, bebek ve çocuklarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir altın ürünlerinden biridir. Bebeğinizin bileğinin ölçüsüne uygun olarak bulabileceğiniz birçok model bulunur. Firuze gibi doğal taşlarla süslenen Altın Künyeyi tercih edebilirsiniz.
Tıpkı yetişkinlerin günlük olarak kullandığı altın modelleri gibi bebeklerin kullandığı Altın Künye de zamanla kirlenebilir ve kararabilir. Altın Künye temizliği oldukça kolaydır. Bir bez ve su yardımıyla silerek temizleyebileceğiniz gibi Altın Künyede kararma varsa eğer kuyumcudan yardım alarak özel parlatma işlemi uygulatabilirsiniz.


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur