WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Bilezik

Bilezik

 Bilezik

Bilezik, altın modelleri arasında sıkça tercih edilen ürünler arasında üst sıralarda yerini alır. Kız çocuklarının ve her yaşta kadının kullanabileceği altın Bilezik çoğunlukla yatırım amaçlı alınır ve saklanır. Gösterişi ve tüm dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanan kadınlar genellikle  Bilezikleri tercih ederler. Sevdiklerinizin özel anlarını daha da anlamlı kılabilmek için özel tasarımlı altın ürünleri tercih edebilirsiniz. 
Altın Bilezik, kullanımının yanı sıra yatırım amaçlı da satın alınır. Kuyumcu vitrinlerini süsleyen altın Bilezikler farklı çeşit ve tasarımlarla karşınıza çıkar. Bu özel işçiliklerle tasarlanan Bilezikler; Adana burması, Halep burması, Erzurum burması, Ankara burması, Trabzon burması farklı tasarım ve isimlerle altın piyasasında yerini alır. Bu özel Bilezikler örgülü tasarımlarından dolayı aşınmazlar. Aşınmadıkları için de değerleri düşmez ve her geçen gün artar. 
Yatırım denilince akla gelen Bilezikler burma şeklinde tasarlananlardır. 22 ayar altından üretilen burma kolluklar, altından elde edilen tellerin burulmasıyla tasarım haline getirilir. Birçok ilin kendi ismiyle anılan bu burma Bilezik modellerinin; Hint tarzı, çivili ve fantezi seçenekleri de bulunur. Bu iddialı Bilezikler taşlı ve taşsız olmak üzere farklı tasarımları da bulunur. Bu tasarımlar kültürlerin en iyi örneklerini oluştururlar. Taşsız modeller geleneksel tarzda modellerdir. Taşlı modeller ise modern bir görünüme sahiptir. Taşlı altın Bilezik modellerinde zirkon ve topaz gibi değerli taşlar tercih edilir. Bu modellerin en farklı olanı tuğralı altın kolluk modelleridir. Değişik altın kolluklar arayanların tercih edebileceği tuğralı modellerde altının ve taşlı tasarımın estetiği bir araya gelir. Oldukça koleksiyonluk bir parça olan tuğralı modelin yanında dorika top altınlı, çivili ve kaburgalı altın aksesuarlar da farklı model seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır. Kalın Bilezikler, halk arasında mega Bilezik olarak bilinir.  Son zamanlarda oldukça rağbet gören Bilezik modelleri arasında yer alır. Genel olarak 20mm’den başlayarak 60mm’ye kadar genişliği bulunan Bilezikler yatırım ve takı amaçlı kullanılabilir. 
Bu oldukça pahalı Bileziklerin yanı sıra 8 ayar, 14 ayar ve 22 ayar olarak da kuyumcularda yoğun olarak bulunan düz Bilezikler de vardır. Bu 8 ayar Bileziklerin altın oranları düşüktür. Bu yüzden 8 ayar altın Bilezikler yatırım olarak değil, günlük kullanım için daha çok tercih edilir. 
Altın Bilezik fiyatları neye göre belirlenir?
Altın Bilezik fiyatları gram ve işçiliğine göre belirlenir. 2 gramdan başlayan altın Bilezikler, 100 grama kadar çıkar. 2 gramlık Bilezikler hediyelik olarak ya da nişan, düğün gibi özel anlarda çeyrek altın yerine takılır. 100 gramlık altın Bilezikler ise büyük ya da Erzurum burma olarak adlandırılır. Gramlarının yanı sıra tercih edilen altın rengi de fiyatta etkili olabilmektedir.  8 ayar ve 14 ayar altınlar, beyaz ve rose renkte altın olarak da bulunabilir. 
Altın Bilezik alırken nelere dikkat edilmelidir?
Altın bileziğinizi internetten satın alacaksanız eğer, gramla ilgili verilen sapma değerlerine dikkat etmelisiniz. Örneğin; 20 gramlık Bilezik almayı planlıyorsanız işçilikten dolayı %5 lik sapma değerinden bahsediliyorsa eğer, aldığınız Bilezik size 19 gram olarak da gönderilebilir. Bu yüzden de internetten altın ürünlerini alırken dikkat etmeniz gerekebilir.
Bilezikleri; satın alırken işçilik, bozarken ise sadece gramı ve ayarı göz önünde bulundurulur. Örnek verecek olursak eğer, 20 gram işlemeli bileziğin bozma sırasındaki ücretiyle, aynı gram burma bileziğin bozma fiyatı aynıdır.
İnternette birçok altın satışı yapan markalar bulunur. Altının markasından çok gramajı önemlidir. Bu yüzden de fiyatı buna göre belirlenir. Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur