WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Burma Bilezik

Burma Bilezik

 Burma Bilezik

Burma bileziği neden almalıyım ya da Burma Bilezik ve türevleri iyi bir yatırım aracı olur mu? 
İnsanlar toplumsal ilişkilerini yönlendirirken en çok görünüşlerine ve görünüşü ortaya çıkaran koşullara dikkat ederler. Burma Bilezik ya da türevleri işte burada devreye giriyor eğer toplumsal ilişkilerde görünüşe önem veriyor ve bu görünüşü yaratan koşullara sahipseniz mücevher sahibi olmak tam size göre lakin sadece görünüşe önem vermekle sınırlı değil mücevher sahibi olmak, Burma Bilezikler ya da türevleri yatırım endeksli olarak da düşünülebilir. Lakin yatırım yapmak derin sularda yüzmek gibidir. Bu nedenle doğru zamanda doğru altın modeline yatırım yapmak oldukça önemlidir. 
Yatırım gökyüzünde yıldızlara bakıp bu benim yıldızım diyerek sahiplenmektir örneğin elinizdeki Burma Bilezik sizin yıldızınız onu parlatmak isteyeceksiniz bunun için yıldızı doğru seçmek gerekecek çünkü hem yıldıza ulaşırken kullanacağınız kurumsal firmalar hem yıldızı görme biçiminiz çok önemli.
Burma Bilezik sahibi olmak için kurumsal niteliği olan firmalar dışında hiçbir firmaya güvenmemeniz gerekir çünkü hem altını olduğundan düşük değerde verebilirler hem de sertifikası olmayan ürünlerle sizi kandırabilirler özellikle internetten Burma Bilezik alımlarınızda dikkatli olmanız gerekiyor. Hatta bazı durumlarda naylon ürün ya da imitasyon ürünle yüz yüze kalabilirsiniz, önlem hayat kurtarır cinsinden bir kamu spotu yapmam gerekirse aslında durum böyledir.
Burma bileziğimi kaç ayar almam gerekir diyebilirsiniz. Çünkü burma bileziğinizin kaç ayar olduğu üzerindeki işlemelere bağlı bir değişkendir ve burma bileziğin üzerindeki işlemeler ne kadar ağdalı ve sanatsal üsluba sahipse onun elinizden çıkardığınız zaman satıştan zarar edebilirsiniz. Daha sade ve yalın üsluba sahip Burma Bilezikler tercih ederseniz sizlerin yatırım amaçlı aldıysanız eğer burma bileziğin satışında zarar etmemeniz sağlanmış olur ve ayrıca 22 ayar Burma Bilezik tercihin sizleri daha avantajlı durama getirecek ve sizlerin bu yatırımda bir adım öne geçeceğiniz muhakkak hale gelecektir. Çünkü bazı kişiler yatırım dışında düşündükleri için Burma Bilezikleri, bileziklerin ağdalı, sanatlı bir üsluba sahip olması ve bileziği alırken maliyetinden dolayı pahalı, satarken yine maliyetin doğrudan unsuru olan işçiliğinden dolayı ucuza satarsınız. Çünkü kuyumcular siz o Burma Bilezikleri satmak istediğinizde altının değerinin burma bileziğin ağdalı üslubunu inşa etme maliyetini karşılamadığını sizin ondan dolayı pahalı aldığınızı söylerler. Bazen de hiçbir şey demez maliyet sebebi diyerek mevzuyu kapatırlar ama şunu bilmelisiniz ki eğer bir Burma Bilezik alıyorsanız bu şartlara dikkat etmeniz gerekmektedir. 
Peki, burma bileziğin değerini ortaya çıkaran esas etmen, altının zor bulunan ve çok değerli bir maden olması mıdır sadece ya da zaman içinde kolay kolay deforme olmayan bir maden olması mı?  Aslında hepsi olduğu gibi bir de kolay şekil alabilen bir maden olması yani altını burma bileziğe döndürme, o şekli verme yolunun diğer madenleri dönüştürmekten daha kolay olması da diyebiliriz. Lakin kolay dönüşen bir maden neden burma bileziğe ya da türevlerine dönüştürülürken işçilik ağdalı ve sanatlı yapılıyor.  Çünkü değindiğimiz gibi ürünü yatırım endeksli olarak değil daha çok görünüşe değer veren insanlar için piyasaya sunuyorlar bazı durumlarda lakin her Burma Bilezik işçiliği ön plana çıkan, ağdalı ve sanatlı değil buna üst başlıklarda değinmiştik, bu konuyu yineliyorum çünkü özellikle yatırım konusunda bu mevzubahis birçok insanı derinden etkiliyor.
Burma Bileziklerinizi altının değerinde olmasına dikkat ederek işçilik maliyeti düşük ürünlere yönelmeniz sizlerin yatırımlarınız için daha sağlıklı olacaktır.Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur