WhatsApp'tan Yaz!
  • info@akincigold.com.tr
  • +90 534 935 61 21
  • +90 534 935 61 21

Desenli Ajda bilezik

Desenli Ajda bilezik

 Desenli Ajda bilezik

Desenli Ajda bilezik, ince ve zarif tasarımıyla estetize edilmiş bir bileziktir. Desenli Ajda bilezik, 22 ayar olarak tercih edildiğinde işçilik maliyetlerinden sıyrılıp tam bir yatırım aracına evriliyor. 
Desenli Ajda bilezik, şık tasarımıyla sizleri etkilemeye çalışan bir bileziktir. Bu bilezik ince ve zarif tasarımıyla hem ağdalı ve üsluplu bileziklere oranla daha kazançlı hem de daha estetik bir görünüme sahiptir. Desenli Ajda bilezik, sadece daha iyi bir yaşam yatırımı için değil,  eşine dostuna verdiği değeri gösterebilmek için de altın bilezik alır. Desenli Ajda bilezik alırken özellikle dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Örneğin bilezik alım satımlarında irtibat halinde olunan firmanın kurumsal niteliği oldukça önemlidir. Çünkü o kurumsal nitelik yapılacak olan yatırımın eksenini ve kazan marjımızı doğrudan belirleyecektir. Bu nedenle kurumsal niteliği olmayan bir firmalar sertifikasız ürünler satabildiği gibi lisansı geçmiş sertifikalar da verebilirler. bu nedenden dolayı kurumsal nitelik iletişim halinde olunan firmalardan alım satım yapabilmek için oldukça önemlidir. 
Altının görünümü ya da piyasa değerinden daha uygun fiyatlı olması yatrımcışarı yanıltabilir.Fakat altının değeri anlık olarak değiştiğinden dolayı kuyumcudan kuyumcuya da farklı fiyatlar oluşabilecektir. Her zaman firmanın bilinirlik değerine bakarak alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Desenli Ajda bilezik alımlarında ve satımlarında kurumsal nitelik önemli olduğu kadar kurumsal niteliğin olmadığı bir yatırımın olumsuz sonuçlara neden olduğunu da bilmek gerekir. Örneğin, yatırımcılar çoğunlukla alerjik reaksiyon zannederek hastaneye giderler.  Ciltte oluşan olumsuzluklarla hastanelere gidebilirler. Bu durumun asıl sebebi altın olarak satılan fakat sadece bir imitasyon olan altın görünümlü takıları kullanmaktır. Güvenilir ve bilinir olmayan firmalardan alınan altınlar imitasyon olabildiğinden bu tür şikâyetlere rastlanır. Bu nedenle kurumsal nitelik çok önemlidir. 
Desenli Ajda bilezik, standart olarak 21 gramaja sahiptir. Bu işçiliksiz gramaj altının tam değerinde olduğunu belirtir. 22 ayar altın saflığının yüzde doksan civarında olduğunu belirtir. Kazanç marjı elde etme fırsatı 22 ayar altın bileziklerle mümkün lakin desenli Ajda bizlikler; 15, 10 ve 8 gram olarak karşınıza çıkar.
Desenli Ajda bilezikleri nasıl değerlendirmeliyim sorusunun cevabı şöyledir: bu Desenli Ajda bilezikleri eğer bankada vadeli altın mevduat hesabında değerlendirirseniz hem altının kendinde var olan has değerini korursunuz hem de altının değerine değer katarak kazanç marjınızı arttırabilirsiniz. Desenli Ajda bileziklerinizi itinayla temizlemeli ve bakımına önem göstermelisiniz ki elinizdeki ürün değerini her zaman korusun. Bileziklerinizi sirkeli suyla dezenfekte ederek temizleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kararma olan bölgelerin parlatılması işlemi için evde farklı yolları deneyebilir ya da kuyumculardan ve sarraflardan yardım alabilirsiniz. Bu sayede de zarif bileziklerin zarafetini ve şıklığını yeniden sağlayabilirsiniz. İsterseniz diş fırçasına süreceğiniz bir macunla bileziğe hafif bir şekilde temas ederek yüzeyindeki lekeleri de temizleyebilirsiniz. Çeşitli yöntemlerle bileziği arındırmak mümkün, temizlik ve bakım bileziği yeniden üretmektir bir anlamda.
Desenli Ajda bilezik, 22 gram standardındadır. 22 ayar olması demek altının yüksek bir saflık değerine sahip olduğunu gösterir. Kazanç marjı elde etme fırsatı 22 ayar altın bileziklerle de mümkündür. Fakat Desenli Ajda bizlikler; 15 gram, 10 gram ve 8 gram olarak karşınıza çıkar. Bu farklı gramajlarla her bütçeye uygun olarak desenli bileklik mevcuttur. En uygun fiyatlı olan 10 gram Desenli Ajda bilezikler görünümlerindeki zarafeti kaybetmedikleri gibi oldukça narin altın bilezik modelleri arasında yerlerini alırlar. Her yaş grubuna uygun desenli ajda bileklikleri kuyumcularda da kolaylıkla bulabilirsiniz.
 


Akıncı Bilezik & Alyans

Toptan imal edilen Altın Bilezik ve Alyanslarımız için 7/24 bize Whatsapp'tan yazabilirsiniz.

0(535) 219 27 57

Bize Ulaşın

Akıncı Bilezik & Alyans, 2012 yılından bugüne kaliteyi ve şıklığını müşterilerine sunmayı kendine misyon edinmiştir. Alanında üretim ve toptan olarak hizmet veren marka; teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve samimiyet ile yürüttüğü üretici-müşteri ağını, yenilikçi bakış açısı ile modellerine aktarmaktadır. Kuyumculukta kaliteli hizmet anlayışı ile satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, titiz işçilikle üretim yapan marka olma özelliğini de korumaktadır.Tecrübe edindikçe büyümeye ve gelişime açık olan Akıncı Bilezik & Alyans, hedef pazarlarını gün geçtikçe genişleterek sektördeki başarısını tüm dünyaya duyurma misyonunu yerine getirmektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Perakende satışımız yoktur